Světlo ve tmě (2006)

Velmi dobrá mysteriózní oddechovka, která rozhodně nemá špatný scénář, nic podprůměrného zde neshledávám, navíc Demi Moore jinak než dobře, hrát neumí.

Disturbia (2007)

Poněkud zdlouhavý příběh, který ale vynahradí závěr filmu, kde se vše krásně rozuzluje, navíc propletený zápletkami, které nejsou jen ledajaké a použitím elementů typu: domácí vězení atd...se stává nadprůměrným svému žánru.

Klub sráčů (2000) odpad!

Odpad všech odpadů - ubohost,zhovadilost a buranismus na entou.

Hannibal - Zrození (2007)

Nevím proč je tento film, tak bezdůvodně podhodnocován. Jako dodatečný snímek o vysvětlení Hannibalovi úchylky je film naprosto úchvátný. Příběh je vykreslený naprosto barevně ve všech směrech, nižší hodnocení připadá snad jen v úvahu, že bychom tento film brali jako pokračování Mlčení jehňátek, čímž není. Padesát procent zde film hodnotí stylem: "Když je to "in", tak já dám taky menší hodnocení".

Bourneovo ultimátum (2007)

To co jsem očekával, toho se mi v plném doušku dostalo, inu parádní závěr parádní trilogie, vedený Greengrasem okořeněný o špičkové vizuální efekty.

Vratné lahve (2007)

Příjemný snímek o "podzimu" života.

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Naprostá paráda, po shlédnutí v kině Palace Cinemas byl zážitek ještě dvakrát tak silnější - efekt vysypaného skla v závěrečném boji byl neskutečný zážitek. Pro mě nejlepší díl Harryho, který tady zatím byl. Herecký výkon Radcliffa je úctyhodný a opravdu hrát umí, vlastně všichni ve filmu hráli skvěle. Příběh špičkový, chytil mě od začátku až do konce, efekty nádherné, interiéry a exteriéry taktéž a vlastně takhle bych to mohl rozepisovat donekonečna. Jeden z nejlepších filmů, které jsem za poslední dobu viděl, i když to je jen fantasy. Jednoznačně a bez debaty nejvyšší hodnocení - *****.

Luční harfa (1995)

Další z průměrných nedělních odpoledních snímků ke kávě, které ale vždy dovedou vyplnit volný čas a navodit příjemnou náladu :).

Taxidermia (2006) odpad!

Tři stupidní bezduché povídky, přičemž jedna je okořeněná o soulož s prasetem, druhá o zvratky, třetí o střeva. Navíc se nejedná o horor, kdyby to byl hororový příběh kde by tyhle nechutnosti byly na místě, tak proč ne, drastické scény mám rád, ale když se nějaký úchyl vyžívá v blití, střevech atp. tak to prostě nepoberu. Tenhle film je ODPAD a nechápu jak někdo může hodnotit takovou "k zblití donebevolající kravinu" více než jednou hvězdou - je mi líto těch kdo dali filmu o blití maximální hodnocení.

Ro(c)k podvraťáků (2006)

Scénář zas tak špatný není, místy jsem se ji celkem dobře zasmál, režie taky šla, ale výkon Kotka byl asi nejhorší v jeho kariéře - nucené grimasy, rádoby cool slovník a vůbec celý jeho výkon byl příšerný - a to proti němu nic nemám, například v Pojišťovně štěstí hrál dobře. A hodně tomuto filmu přidal výkon Jana Hrušínského, který ho posunul o hvězdu výše.