Rallye smrti 2 (2010)

Video film s cejchem béčka, ale přesto by se to určitě chytlo i v kině. Příjemné překvapení 7/10

Muži v naději (2011)

Po dlouhé době česká komedie, která opravdu stála za to. Navíc s příběhem, který v dnešní době prožívá bohužel nejeden z nás. O 75% lepší než Ženy v pokušení ale nejspíš v tom hrají velkou roli povýšenost a sympatie ke stejnému pohlaví.

Hostel III (2011)

Poslední hřebíček do rakve (doufejme, že jen) trilogie Hostel. Když chci, aby useknutá ruka vypadala realisticky tak si aspoň tu "zdravou" schovám tak aby to nebylo vidět. I přesto že je to video film tak efekty a originalita porcování je příšerná. Nakonec jsem ale jednu pozitivní věc zaznamenal - herecké obsazení je celkem sympatické :)

Lucky Louie (2006) (seriál)

Originalní, šokující, vulgární až urážlivý...ale ku*evsky vtipný!

Johnny English se vrací (2011)

Hvězda navíc za "beanovský" vtip, jinak průměrná ale v celku dost akční záležitost.

Zrození Planety opic (2011)

Sice fanoušek opičáku nejsem ale bavil jsem se celou dobu a to ve všech směrech...obzvlášť musím vyzdvihnout efekty, respektive počítačové animace. Pro mne to je vůbec první film postavený na počítačových animací, který se začíná svým vzhledem už hodně blížit realitě a tím pádem je o to těžší rozpoznat co je umělé a co reálné. A jelikož to umělé často rušilo výsledný efekt, tady to je prakticky bezchybné. Bravo! 8/10

Zjizvená tvář (1983)

Dlouho mi tenhle snímek unikal a stejně tak i další legendární gangster trilogie Kmotr, kterou jsem shlédnul také celkem nedávno a můžu tak objektivně porovnat a zhodnotit i tohle dílo. Musím se ale přiznat že '' gangster '' žánr nepatří mezi mé oblíbené a ani po shlédnutí tohoto filmu se u mne nic nezměnilo. Furt jsem se snažil přijít na to proč je Tony Montana taková legenda a je objektem mnoha diskuzí, parodií a vtipů. On je to celkem drsnej chlapík ale já z něho respekt neměl až do finální scény, která je skutečně famózní a tak trochu jsem doufal že to dopadne aspoň pro něj šťastně. Nestalo se, ale aspoň jsem pochopil proč je to tak legendární a oblíbený film, ač podle mého názoru byla převážná část filmu jednoduše řečeno dost nudná, ale to byl Kmotr taky a né že né ;-) 6/10

Útěk z Alcatrazu (1979)

I po tak dlouhé době se na tuhle vězeňskou klasiku, kterou podle mého názoru překonává pouze legenda Shawshank, dívá hodně příjemně....Strhující příběh, který jak většina podotkla připomíná již zmiňovaný Shawshank, je ve finále skutečně velmi podobný..Možná bych přidal do porovnání i Zelenou míli, alespoň co se týče zvířecího přítele (myši), která tu také hraje svoji nepřehlédnutelnou roli...V každém případě je to možné připsat bud neoriginalitě scénářů, které se tak navzájem inspirovaly nebo čistě vězeňské realitě, která jak je z filmů patrné nebyla nikterak příjemná a co do seznamování a bratříčkování stejně tak. Ať už vás odrazuje osobní zkušenost s vězeňským prostředím nebo jen nemáte chuť na film z této oblasti, měly by jste podle mne zatnout zuby, překonat se a podívat se na tenhle film, který by vám rozhodně neměl uniknout protože k dokonalosti mu chybí opravdu jen málo. 8/10

Po čem kluci touží? (2008)

Klasická béčková americká teen komedie o ženách, pivu a vysokoškolským životě...Ač je to svým způsobem blbost, má to své vtipné a i dosti nechutné kouzlo. A jak tvrdí většina i já musím říct, že je to na odreagování ideální....6/10

Nezvratný osud 5 (2011)

5x a stále jinak...ovšem tohle byla efektní jízda od začátku do konce :) pokud máte možnost jít na 3D určo to bude tak o dva levely vetší zábava, ale i tak je to porcovačka jak má být :) 8/10