Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
10 fanoušků
/ 10 bodů
Luke888
Lukáš Klinec
Banská Bystrica, Banskobystrický, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Drama
Komedie
Animovaný
Sci-Fi
film
seriál
pořad
TV film
studentský…
USA
Velká Británie
Německo
Slovensko
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
2001: Vesmírná odysea
(1968)
Truman Show
(1998)
Temný rytíř povstal
(2012)
Temný rytíř
(2008)
Počátek
(2010)
Matrix
(1999)
Star Wars: Síla se probouzí
(2015)
Big Lebowski
(1998)
Sin City - město hříchu
(2005)
Škola rocku
(2003)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
10 bodů
Fanklub
(10)
Quen11
Bystrosh
ironia
skibino
filmajedlo
Misik97
Sisus
Chhosee
FellowT
axcris