Wasabi (2001)

Reno je prostě dobrej "hráč" - jen ten scénář - scénář - ale i když - záleží na něm u komedie? U francouzské komedie?

Z pekla (2001)

Film, který vás namlsá na svou první polovinou a skvělou vizuální stránkou (kamera, střih, Praha) aby vás v závěru odkopl a nechal vás přemýšlet proč je jeho závěr tak "chudý" jak je vid Bilbo?

15 minut (2001)

Kdyby to dávaly v pondělí večer na TV Prima (i v úterý může být něco prima) tak by mě moc nepřekvapily. Roden je božskej, ale co Ti ostatní? od E. Burnse jsem pravda nic nečekal ale De Niro? Ale je pravda, že pak jsem si pustil Showtime ... film týdne v sobotu na Nově!

3000 mil na útěku (2001)

Ríkejte si co chcete -- mě se tahla bláznivá jízda líbila a na víc bylo po dlouhý době na Costnera kouknutí.

Americké psycho (2000)

Trochu jsem si kousal nehty (ne snad strachem, nebo napětím) a čekal až se objeví Dafoe a všechno to jako zachrání - bohužel jsem si packu okousal skoro až k loktu a nikdo nic nezachránil - a byl konec a já čekal, že jako příjde něco - něco a ono nic ... no aspon sem si nechal druhej den udělat vizitky - fakt moc pěkný...nebo chce někdo z vás tvrdit, že má lepší???

Blikající světla (2000)

Krásná - oddychovka, která si na nic nehraje a jestli jo tak to není vidět. Doufám - možná se to trošku podobá filmům typu: Sbal prachy a vypadni, ale tempo je o fous mírnější ... asi

Bojiště Země: Sága roku 3000 (2000)

Někde jsem tam totiž viděl pěknej záběr nením už přesně kde to bylo, a o co se jednalo - možná že to bylo v traileru ...

Britannic (2000) (TV film)

Už přebal by vám mohl napovědět, že to není dobrý nápad - pokud se ale necháte zlákat obrázkem, kterej vypadá "jako Titanic" přetočte si film aspon na posledních 15 minut ... ušetříte spoustu času. A čas - to - víte co? Nekoukejte se na to a myslete si, že je to jakž takž film... jo?

Do poslední kapky krve (2000)

Skvělý nápady - vizuální (plechovky ve větru, granáty ... honičky v činžáku) a občas nějakej ten holub pro kámoše Wooa

Dracula 2000 (2000)

No není to zas tak špatné .. ale nikdo se nenajed a nic nezůstalo celého - ale reklama na Virgin je to slušná.