S láskou, Rosie (2014)

Sladký film, ktorý zahraje srdce, je dokonalý na dlhé upršané dni, kedy ste zababušení v posteli a z hrnčeka opatrne sŕkate horúci zelený čaj. Idylka, ktorá vás naťahuje, ale postupom času sa tak či tak dostaneme na zaslúžený presladený koniec, ktorý je dokonale na mieste.

Transformers: Zánik (2014)

Na tomto filme sa mi najviac páčilo že tu bola akcia. Veľa,veľa akcie. Vždy som bola na veľmi akčné filmy,takže keď v podstate skoro každá scéna pozostávala z akcie,nesmierne ma to potešilo. Všetkých Transformers som videla tak minulé leto alebo leto pred tým,takže už si tak veľmi nepamätám o čom to bolo,ale viem že toľko akcie tam nebolo. Nicole Peltz mi ako Tessa vôbec nesedela,dokonca mi prišla celkom otravná. Ako to už samozrejme býva tak v akčných filmoch musí byť aj niaka romantika,aj keď nechápem prečo,bolo by to krajšie a lepšie bez nej,ale dobre. Hudba perfektná,dej samá akcia,no nejde mi nedať tomuto filmu 5 hviezd.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Kapitán Jack Sparrow. Tentokrát už ale bez Willa a Elizabeth. Musím podotknúť že Penelope Cruz mi do 'sexi' pirátky vôbec nesedela a celý film mi tak trochu prekážala. Lenže v podstate som sa nemusela ničoho báť lebo Jack Sparrow to ukončil bravúrne,v podstate ako vždy. 5 hviezd dávam zase len a len kvôli Johnnymu,inak by to hodnotenie bolo úplne iné.

Já, padouch 2 (2013)

K tomuto filmu som sa dostala len toto leto a môžem potvrdiť že ten ktorý tento film ešte nevidel nevie o čo prichádza. Aj keď celých 5 hviezd u mňa zhltli miňoni, niake sa určite nájdu aj pre soundtrack,Grua a jeho 3 dievčatá a samozrejme nemôžeme zabudnúť na dej tohoto príbehu,ktorý vieme prakticky už od začiatku predpovedať ale to sú rozprávky v ktorých je dovolené naozaj všetko.

Dr. House (2004) (seriál)

Dr. House je jeden z najlepších seriálov akých som kedy videla. Hlavný hrdina je uštipačný,arogantný, ale presto neuveriteľne múdry a rozumný bez ktorého by to proste nebolo ono. Dr. House,v podaní Hugha Laurieho,prináša do seriálu naozajstný humor,napätie, logické riešenia a vynikajúce stery ktoré si v iných seriáloch snáď ani nebudete môcť pozrieť.

Titanic (1997)

Titanic je jeden z mála filmov ktorý ma rozplakal. Myslím že pri tomto filme sú slzy na mieste, úprimne kto pri pozeraní Titanicu nevyroní ani jednu slzu musí byť suchár. Ale teraz k filmu, takže Titanic je film ktorý ocenia väčšinou romantici ale určite sa nájde skupinka ľudí ktorí to pozerali aby videli detaily tragédie. Jack Dawson v podaní Leonarda DiCapria je vážne viac než sympatický každopádne dych mi nevyráža. Avšak Rose, v podaní Kate Winslet režisér vážne nevybral dobre. Kate mi prišla vyspelejšia a mužnejšia ako Leonardo čo vôbec nevyzeralo dobre. Dej tohto filmu je samozrejme predvídateľný ale láska dvoch ľudí ktorí sa milujú tak veľmi že sú ochotní zaplatiť vlastným životom je naozaj krásne. Škoda len že v skutočnom živote by to bolo úplne inak..

Divergence (2014)

Od chvíle čo som si prečítala knihu som vedela, že musím vidieť aj film. Bola som na ňom 2 krát a môžem povedať že vyhodené peniaze to rozhodne neboli. Hercov vybrali dokonale,každý herec mi na danú postavu dokonale sedel. Jediné čo by som vytkla je vynechanie pár scien čo sú v knihe, inak je ten film naozaj skvelý a oplatí sa ho pozrieť.

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

Musím sa priznať že tento film som videla až teraz,prvý krát od jeho natočenia, čo bude pomaly aj tých 11 rokov a príjemne ma prekvapil. Jack Sparrow v podaní Johnnyho Deppa mi doslova vyrážal dych. Povedzme si to narovinu Johnny je pán herec vie zahrať kohokoľvek, aj arogantného a namysleného piráta ktorý viac než seba miluje Čiernu Perlu ktorú chce za každú cenu získať. Orlando a Kiera ničím výnimočným nezaujali a ostatní herci tak isto. Film sa mi dejovo páčil ale keby tam nehral Johnny na 5 hviezd by to určite nebolo.

Forever (2018) (seriál)

Seriál s veľmi netypickým snovým nádychom. Tak sa to dá opísať asi najlepšie. Ako keby ste celý čas snívali. Hranie Freda Armisena pôsobí veľmi umelo ako keby ani nehral človeka. To robí seriál zaujímavým, okrem deja ktorý je nepredvídateľný a donúti vás pozerať ďalej aj keď ste to chceli na začiatku vzdať. Nie je to veľmi komédia, aspoň ja som sa nezasmiala, spomínaný rutinný život som si vzala osobne. Ak sa mení váš partner môže to byť desivé, musíte sa zamyslieť nad zmenou ktorú váš život zastihne.

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

Čo sa mi na tomto filme páčilo najviac,tak to bolo znova to nádherné prostredie kde sa dej odohráva. Inak nemôžem povedať že sa mi tento film nepáči,to vôbec nie,soundtrack je skvelý,dej pôsobivý. Lenže na 5 hviezd by to asi nebolo. Nebolo to tak že by ma dej doslova pohltil a ja by som na film pozerala s otvorenou pusou. Nie,film ma občasne nudil,žiadne také veľké napätie tam nebolo. Takže film hodnotím na 80%.