Dokonalý trik (2006)

Perfektní hvězdně obsazená podívaná

Šmoulové (2011)

Nechápu ty, kteří tento film hodnotí jednou hvězdičkou nebo dokonce odpadem... Co jste vážení uživatelé od tohoto filmu čekali ? Je to film pro děti ! Žádné apokalypsy nebo poutavý příběh vězně odsouzeného na smrt! Je to pohádka a tak by jste ji měli také hodnotit. Když jsem viděl všechny ty děti po shlédnutí tohoto filmu, jejich šťastné oči a rozzářený úsměv, tak mi bylo hned jasné že filmaři podali skvělý výkon! Zaujali přesně tu kategorii diváků, kterou zaujmout chtěli!

2012 (2009)

Ve všech směrech předvídatelný americký rádoby doják, který byl natočen jenom proto, aby animátoři mohli naplno ukázat co dovedou. Což se vám páni animátoři povedlo perfektně a dávám vám 3 hvězdičky! Ostatní nestojí ani za zmínku...

Partička (2011) (pořad)

Pořady na komerčních televizích v zásadě nesleduji, ale tenhle pořad je světlá vyjímka. Děkuji tvůrcům, kteří se konečně vymanili od trapných bezduchých scénářů a dali prostor taky poctivé improvizaci. A i když se vyjímečně stane, že se u nějaké scénky ani jednou nezasměju, vůbec mi to nevadí. Každý jsme nějaký a každému se líbí něco jiného..a u improvizace obzvlášť. Díky kluci že jste a že děláte to co děláte !!

Správná posádka (1983)

Jedinečný a po všech stránkách výborný film, zachycující historii vesmírného programu ve všech směrech, proložená perfektními hereckými výkony. Film může být pro laika místy nezáživný, ale pro fanouška kosmonautiky se tento film snadno stane modlou!

Burn-E: Světlo galaxie (2008)

Čekal jsem od toho mnohem více. Krátké filmy od pixaru bývají vždycky zárukou kvality a dobré podívané. Ale tenhle filmík mi přišel nedomyšlený a tak trochu i zbytečný :/

Hra s nevěrou (2005)

Joo tak tohle bylo něco pro mě !! Ze začátku to sice vypadalo jako průměrná ubulená limonáda, ale jakmile vytasil Cassel poprvé bouchačku, až do konce filmu jsem nedýchal! Perfektní

The Art of the Tactical Carbine: Volume 2 (2009)

pro milovníky armádní taktiky a veškerého military je tenhle dokument (A vlastně všechny od Magpul Dynamics) doslova modlou! Doporučuji shlédnout ve full HD pro lepší zážitek. Dávám z fleku 5 hvězdiček a už se těším na nový díl o sniperech !