Méďa (2012)

Originální, vtipné. Soužití Wahlberka a Mily Kunis s oživlým sprostým plyšovým medvědem, který hulí trávu, nadává a tahá domů děvky. K tomu Flash aáááá, Ryan Raynolds jako buzna a závěrečné ztrapnění pseudohvězdy tvajlajtu.

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Každý ji zná ..nebo by Ji měl znát! - pro někoho blbost, pro mě skvělý seriál. Ač mě sci-fi nezajímá, jako mladší jsem hltal každý nový díl, který tehdá běžel na Nově:-) Sakrasticky vtipný Jack O'Neill, typicky "svůj" Teal'c, Sam Carterová (která se líbila asi každému), vědátor Daniel Jackson a v neposlední řádě dobrácký generál Hammond. Spousta světů, příběhů, vedlejších postav a hlavně skvělí hlavní hrdinové - to je Hvězdná brána.

Ďábel nosí Pradu (2006)

Proč je to vtipné, pohodové a báječně koukatelné? Meryl Streep a Anne Hathaway prostě umí - tak proto.

Hněv Titánů (2012)

O třídu lepší než první díl. Lepší příběh, lepší herci, velmi zajímavá Rosamund Pike. Akční oddychovka, která splnila očekávání.

Riziko (2000)

Vydělej peníze a neohlížej se zpět. Zajímavý film z investičního prostředí o amorálních praktikách, o prvním milionu, o způsobu jak využívat(zneužívat) ostatní k tomu jak zbohatnout. Skvělý Giovanni Ribisi.

Whitechapel (2009) (seriál)

Brilantní první série. Drsná napínavá detektivka ze současného Londýna o pátrání po novodobém Jacku Rozparovači. 1. série 100 %. 2. série 75 %. 3. série 65 %.

Gothika (2003)

Velmi atmosférický thriller/horror s nádhernou Halle Berryovou. Zájímavé prostředí ženské věznice, lekavé scény, Downey Jr., Penélope Cruz. Můj oblíbený.

Mulholland Drive (2001)

Kdysi jsem napsal, kdyz tomu nerozumíš-považuj to za nezávislý film.Toto je ale výjimka. Slavný Mulholland Drive je pro někoho film plný hádanek, náznaků;pro me naprostá nic neříkající nuda. Nechápu. Proč koukat na film plný nesmyslných a nahodile poskládaných scén. Nic nemůžu vytknout Naomi Watts(a její tmavovlasé kamarádce), hrají skvěle. Zato ale příběh, kamera a ostatní stojí za *****. Začíná to jako průměrný film, končí jako nelogický nesmyslný guláš.

Výjimeční (2011) (seriál)

Koukatelné, ale zároveň Nic nového pod sluncem. Neco na zpusob serialoveho zpracovaní x-menů žijicích jinak běžným životem. První serie za 60% plus přislíbená druhá série.

Vzorec pro vraždu (2002)

Pohodové nikterak vážné krimi se Sandrou Bullock. Zajímavé herecké obsazení. Nečekejte napětí , honičky, ale má to něco do sebe.