Dokonalý smysl (2011)

Výborný film. Opravdu skvělé zpracování, až mě při představě zkušenosti párkrát docela zamrazilo.

Andrew - člen naší rodiny (1999)

Jeden z nejlepších filmů, co k tomu víc dodat? Zanechá ve vás snad všechny druhy pocitů, až je vám líto, že i vy doma nemáte robota ... vlastně ne robota, ale Andyho :)

Jak přicházejí sny (1998)

Tak něco mezi 3/4 hvězdičkami ... film má krásnou myšlenku a je velice originální, jen chvilkama nudí.

Expres foto (2002)

Nejsou to úplně čistí 4 hvězdičky, ale film mne zaujal, hlavně těch pár vět na jeho začátku. Takový vpád do života někoho, kdo sleduje ty naše ...

Ohnivé oči (1984)

Dala bych i víc, vidět to jako malá :) pěkný film.

Agora (2009)

Vždy po takovýchto filmech si připomenu tu nenávist k náboženství ... film není nikterak strhující, ale určitě zaujal.

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)

No, takže ... mě se to moc nelíbilo, abych pravdu řekla. Hvězdné obsazení, jako muzikál super, ale ... naprosto to postrádalo hloubku a cit. Toddovo rozhodnutí masově vraždit bylo tak nějak neopodstatněné a nesmyslné, bez projevu jakéhokoli citu, ani ten zpěv už se mi ke konci nelíbil ... Možná, kdybych neviděla všechny ty naprosto úchvatné filmy s Deppem před tím, ale takhle ... Navíc příběh mi silně připomínal Jacka Rozparovače a i když je to z děl Tima Burtona, je to prostě ... nudné.

Manuela (1991) (seriál)

Upřímně nesnáším hodnocení od lidí, kteří se ve svém dětství na něco dívali a postupem času změnili názor - a tím pádem i hodnocení. Je mi jasné, že v dnešní době bych se na něj nedívala se stejnou "nadšeností" jako dříve, ale byla to má první telenovela a jako taková mi utkvěla v paměti jako jedna z nejlepších.

Scarlett (1994) (seriál)

Nemůžu dát míň, i když si ten seriál už vůbec nepamatuji, protože to byl prostě jeden ze seriálů mého dětství, haha :)