On je žena! (2005) (seriál) odpad!

Že to někdy natočí beru, ale že takovou roli příjmou v celku slušní herci , tak to nechápu. pro mne je to nekoukatelné

Ženy v pokušení (2010) odpad!

Tohle mi příjde jako zbytečný film.. Natočený pro jednoduchou mentalitou ( už jen ty hlášky atd) ... od toho jdu raději dál a už nikdy víc ;)

Predátor (1987)

Postava PREDÁTORA je pro mne jednou z nejgeniálnějších postav filmového světa. Tento snímek je pro mne především velkou nostalgií a jedním z nejlepších filmů vůbec( tedy co se týče akčního filmu). Arnodl v džungli loven predátorem, nebo spíš naopak ;) famózní záležitost♥ Všechny další pokusy filmů s predátory dopadly dost mizerně a ikdyby se jednou povedlo ztvárnit něco podobného, tak to ,,starého, klasického Predátora" těžko překoná.

Život je krásný (1997)

Není co dodat.. Smutný, úžasný filmový zážitek...Krutá doba, koncentrační tábory, lidskost, láska......

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Po dokukání 300 jsem nemohla jinak než si ho pustit hned znovu. Nějak jsem se nemohla nabažit atmosféry, bojových snéc a samozřejmě Laonidase a Xerxa. Filmový zážitek se vším všudy.

Zoufalci (2009)

Podprůměr... nic víc nemůžu dodat

Faunův labyrint (2006)

Filmový skvost, už jen svojí originalitou. Kolik takových filmů je? Ano možná už se dřívě něco podobného ztvárnílo,ale to neznamená, že to tu nemůže být znovu s lepší kamerou a efekty. Z tohoto filmu jsem nadšená, nejen že hlavní melodie mi v hlavě zní celé dny , ale především samotná atmosféra. A co mě potěšilo nejvíce je fakt, že si každý může konec převzít po svém. Bud malá holčička utíkala z reality skrze svoji fantazii, nebo se to opravdu dělo.. volba je na Vás... Moc krásný film, až na pár drsných scén, které tam ovšem patří.

Klub sráčů (2000) odpad!

Toto natočit by mělo být trestné! :)

Pošli to dál (2000)

Patří do kategorie mých oblíbených filmů. Kevin Spacey dostal roli, která je pro něj jak stvořená. Snímek ,kde hraje učitele ,který je životem poznamenaný,a aby nemyslel na minulost, neplánuje budoucnost, jen si tak žije v zaběhlém rutinním systému, kde má pocit, že ho nemůže nic ohrozit. To vše se změní, když zadá dětem na hodině úkol- Jak by změnili svět? A v té chvíli začně měnit jeho svět Joel Osment, který příjde s nápadem , že pokud pomůže 3 lidem a ti lidé zase dalším 3 lidem, a ti to pošlou zase dál, bude se POŠLI TO DÁL (dobré skutky) šířit po celém světe. Naprosto geniální myšlenka, skvělé obsazení a emotivní konec..

Avatar (2009)

Bud ho miluješ a nebo nenávidíš. Mnozí jedinci ho považují za komerční pohádku u které je předvídatelný konec. Ano , možná tak trochu byl,ale neměla jsem čas nad tím přemýšlet, protože jsem byla vtažená do úžasného děje, do naprosto jiného světa, který se nedá slovy ani popsat. Nepopsatelná atmosféra, překrásná hudba a naprosto originální ztvárnění... Ale opravdovým zážitkem se stává nejvíce v 3D kině. Myslím si, že mnoho kritických jedinců by po shlédnutí tohoto snímku právě v 3D kině na film změnili názor.. Čekala jsem na tento film 3 roky a Cameron opravdu nezklamal!