3-iron (2004)

Zajímavé využití ticha, ale pro mě naprosto nudná záležitost. Celých 90 minut sem čekal s nadějí, že padne alespoň nějaké slovo, a dokonce sem se dočkal, ale celkově se toho moc nenapovídalo. Raději se budu držet od tohoto režiséra dál, netvrdím že je špatný, ale jeho filmy asi nebudou šálek mého čaje.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Když jsem viděl první díly, říkal jsem si že to bude ptákovina a moc mě tento seriál nebavil, ale postupem času jsem si ho oblíbil a to hlavně kvůli skvělé postavě Barneyho, který v žádnem z dílu nezklame. Nejlepší díl: Arrivederci, Fiero (Sbohem Fiero) 2x17 a hláška z něj: "ZICH DOG" + písnička: I'm Gonna Be(500 Miles) -The Proclaimers.

Casino Royale (2006)

Výborný úvod do mého světa Bondovek s ještě lepším hercem v hlavní roli, kterému žeru každej jeho výraz.

Donnie Darko (2001)

Skvělá atmosféra a neuvěřitelně charismatická hlavní postava!!! Po prvním shlédnutí jsem si týden omílal jak to vlastně všechno bylo, jestli sem tento film vůbec pochopil. Nikdy jsem na něj nezapomněl a vrátil jsem se k němu a po druhém shlédnutí, sem si (snad) vše ujasnil, i když tento film se nedá doopravdy pochopit. Každý si najde svoje vysvětlení. Nikoho jiného než Gyllenhaala si do hlavní role neumím představit a myslím si, že to byla jeho nejlepší role. Jinak ještě parádní soundtrack.

Fantomas (1964)

Skvěle strávené chvíle v s touto komedii v čele s Louis De Funésem a géniem převleku Fantomasem. Mohu vidět 10x a neomrzí:).

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Když jsem to viděl poprvé, říkal jsem si: "Sakra, co to má bejt?" Nějaký bláznivý historky a celé mě to do sebe nějak nezapadá. Když jsem si to pustil podruhé, už mi to do sebe perfektně zapadalo, navíc v českém znění jsem se pořád tlemil skvělým hláškám a je to jeden z mála filmů, kde mi dabing nevadil. Do toho všeho trojice skvělých herců a jedné herečky (John Travolta, Samuel L. Jackson, Bruce Willis, Uma Thurman).

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Dvě uječené ženské s pisklavým hlasem, které neomrzí (pokud mě teda zrovna nebolí hlava, ale to až většinou po). Když už v televizi neběží, tak si občas nějaký díl s radostí stáhnu a zkouknu. Jinak obě dvě jsou perfektní, především po vzhledové stránce (Lorelai je o chlup lepší), další z důvodu proč to tak rád sleduji.

Četník ze Saint Tropez (1964)

Série četníků je nezapomenutelná. Pokaždé když je dávají v televizi tak u nich nechybím. Četníky si neumím představit bez Louise de Funése v hlavní roli a bez dabingu Filipovského by to prostě nebylo ono.

Ztraceni (2004) (seriál)

1. a 2. sezóna mě naprosto nadchla. Každý večer jsem netrpělivě čekal až budou dávat další díl. Když skončil, okamžitě jsem chtěl vidět další, ale musel jsem týden čekat. Od 3. sezóny jsem si to začal stahovat, protože jsem neměl náladu čekat na opožděnou Novu a ta mě už docela zklamala, 4. a 5. sezóna nemluvně. Stále to je, ale zajímavý seriál a sem zvědavý jak bude vypadat 6. sezóna....... No tak ztraceni šli pěkně do sra*ek. Dívám se na to už pouze ze zvědavosti jak to dopadne, ale 6. sezóna je ještě horší než jsem čekal. Nějaká alternativní realita, která vystřídala cestování v čase? Co to je? Je tam nějak moc nevyřešených záhad na celý seriál a stále se to kupí, až se v tom divák ztrací. Nejhorší na tom je, že se už vymýšlí úplné ptákoviny a už nikoho nezajímají záhady z prvních sezón. Díky tomu o 1* dolu s hodnocením a to jsem ještě moc hodnej. Už to prosím skončete 6 sezónou nebo to nedopadne dobře.......Zpackaný závěř celého seriálu se dal očekávat. Kdo viděl po druhou sezonu, tak ať se už ani nedivá dál nebo bude akorát zklamaný. Seriál mám v topce díky prvním 3 sezónám, které mě naprosto dostaly a LOST mi utkvělo v hlavě jako jeden z těch lepších seriálu.

Pokémon (1997) (seriál)

Jako malý jsem to žral, ještě teď se mi někde válí sbírka samolepek Pokémonů, ale dnes bych se na to už opravdu nepodíval. 3* za ty krásně strávené dětské časy, respektive rána kdy se mi ještě chtělo vstávat v 6 hodin na sérií "kvalitních" seriálů.