Equilibrium (2002)

První čvrt hodina nuda, ale potom se to nehorázně dobře rozjelo až do samého konce. Nejvíc mě zaujal nápad a akce, které něco málo okoukaly z Matrixu.

Kick-Ass (2010)

Mega nadupanej soundtrack. :))

96 hodin (2008)

Trochu mi to připomnělo 007, hlavně skvělými akcemi a hlavní hrdina se choval přesně jako neúnavný James Bond. Uplně plných 5* to není, ale zaslouží si je. Skvělá akční podívaná.

Balance (1989)

Dobrá pointa, ale to je asi tak vše. Čekal jsem, že z nudného začátku vyleze nějaký dech beroucí závěr a ono nic.

Život není krásný (2008) (amatérský film)

Hrozná kravina, ale 1* za to, že se tomu ve škole se spolužákama zasmějem :-D.

The Guild (2007) (seriál)

Po prvních třech dílech nevím, jestli to má cenu sledovat dál. Absolutní nuda.

Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Když se teď zamyslím nad touhle nesmyslností, tak to byly opravdu "kvalitně" strávená rána s těmahle pošukama.

Pacifik (2010) (seriál)

Jelikož si už Bratrstvo neohrožených moc nepamatuji, tak nemohu porovnat, ale jinak zatím vcelku vydařené, ale žádný trhák. Po prvních pěti dílech shrnutí - Jako seriál mě to baví, těším se na další epizody, výpověď veteránu z Pacifiku se mi líbí také, jen jsem čekal možná více bojů, větší vtáhnutí do té bitevní vřavy, ale tímto tempem seriál rychle vyšumí, alespoň v mém případě. Možná mě už nejsou válečné filmy tak blízké jako dřív, kdo ví. Druhá polovina seriálu nabrala o něco lepší tempo, díky lepším bitvám s dobrým zpracováním. 1. díl 70%; 2. díl 80%; 3. díl 50%; 4. díl 75%; 5. díl 80%; 6. díl 80%; 7.díl 70%; 8. díl 65%; 9. díl 80%; 10. díl 65% - Jako celek dobrý seriál, ale že bych si na něj vzpomněl za pár měsíců, to si nemyslím.

Lítám v tom (2009)

Je to vlastně poprvé co slyším o nějaké podnikové optimalizaci neboli o tom, že firmy si najímají jiné firmy k tomu, aby vyhodily jejich zaměstnance. Zajímavý job a jeho filmové ztvárnění mohla být skvělá podívaná, ale opak se stal pravdou. Spíše mě to nudilo, v půlce chytil film druhý dech a na konci opět nuda, ale jsem rád, že jsem zase o něco chytřejší. Nádherná Vera Farmiga a skvělý George Clooeny si ale 3* zaslouží.