• Romantický

Hvězdný prach (2007)

Občas úsměvná fantasy/pohádka, která mi nepřijde úplně vhodná pro děti.

Andělské Vánoce (2016) (TV film)

Postupně z toho byl docela příjemný romantický film.

Vzmuž se (2015)

Trapno-komedie americko-britského stylu o docela akčním seznámení dvou lidí středního věku. Pár přisprostlých i vtipných hlášek.

Štěstí je krásná věc (2020)

Ten humor tam byl dost laciný a na mě možná až moc hektické, málo opravdové. Petra Hřebíčková tam dobře pasovala a hrála dobře.

Recept na lásku (2020) (seriál)

Až na začátek je to celkem slabé (není tam chemie a to pak degraduje většinu romantických scén, které se zdají být i odbyté). Hodně scén zbytečně patetických rádobyvtipných, odbytých . Trochu mě překvapuje vysoké hodnocení. Možná je to dobré jako kulisa. Některé mex. telenovely které tu byly hodnoceny ani ne 1* jsou zajímavější než toto. Zasněná láska, Na každém kroku i Sladká pomsta mě bavily víc.

Na každém kroku (2019) (seriál)

Začátek dobrý, bavilo mě to. Pak už to trochu ztratilo náboj a občas příliš skoupé, nenápadité. Konec nebyl jiný, nenadchl a mírně trapné klišé.

Perla v ráji (2018) (TV film)

Líbilo. Pohodová a příjemná romantika, částečně se odehrávající v tropickém prostředí. Dobrý příběh, výběr herců i dialogy nebyly špatné.

Wonder Woman (2017)

Nejsem na filmy z válečného prostředí (zde WW2) ani na ační scény (nebylo jich tu mnoho) kde jsou mnohonásobně překračovány fyz. možnosti jedince (ano je to fantasy ale kombinuje to s historií) a hranice pravděpodobnosti. Celkově ***. Film který nemám potřebu vidět znovu.

Za sny až na Mars (2022)

Připadá mi, že cílová skupina jsou moderní teenageři. Je to ale celkem nudné.