• Pohádka

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Totálně skvělý! Měla jsem strach, že budu zklamaná (Prcičky jsou pro mě kultovní záležitostí pubertální doby), ale byla jsem mile překvapená! Druhá půlka sice slabší, ale i tak jsem se skvěle pobavila! Vyvážené, nepřehnané.

Jak na věc (2002)

Sympatický snímek s neotřelým námětem, decentní komikou, a nejistým koncem. A Hugh Grant tu byl sexy! ;-)

Máš padáka! (2004)

Dost ujetý, místy přehnaný, ale zřejmě díky tomu to nenudilo. Nějak mi tam ovšem neseděla muzika. Výraznější hudba by snímku dodala šmrnc.

Půl domu bez ženicha (1980)

Dobrý námět, špatný konec. Pan Menšík velice přesvědčivě zahrál roli despotického otce. A vzpurné Veronice Freimanové montérky slušely. Pár úsměvných momentů, pár podivných scén. Konec to však totálně dodělal. Doporučuju kouknout se na první půlku, a zbytek si domyslet:-)

Falešné přátelství (2011) (TV film)

Celkem dobrý. Film si překvapivě nelámal hlavu s nějakou cenzurou, což bych v hlavním vysílacím čase u podobného snímku předpokládala. Příběh je odrazem dnešní společnosti, moci a bezmoci. Těžko hodnotit nakolik se hlavní hrdinka zachovala správně. Pro někoho by bylo jistě tím nejhorším trestem právě špatné svědomí. Některé z těchto dívek ovšem potřebovaly přinejmenším zmrskat bičem!

Temné stíny (2012)

Taková jednoduchá pohádka, kterou podpírá pár fajnových scén a fórů.

Pastorova žena (2011) (TV film)

Divák čeká nějaký zvrat, nějaký údiv, nějaké emoce, a ono nic ... a konec. Ztracený čas.

Perfektní! Čímž ovšem nechci říct, že bych se nad všemi scénami bavila. Naopak, některé byly spodinou kvalitního humoru vůbec! A protože to byl očividně záměr, budiž odpuštěno. Dle mě je Borat pro každého diváka, a každou příležitost. Záleží jen na vás, jak tento počin pojmete. A já přes všechnu přisprostlost, nesoudnost či lacinost dávám 4*, protože nám bylo naservírováno něco nového a neotřelého!

Vrahouni (2010)

Zdařilé úvodní titulky! Heigl hraje pipku skvěle, a pár jejích startovních fórků mě vážně pobavilo! Celé to vlastně pěkně začalo (pravda, některé scény se mohly vynechat). Avšak od chvíle, kdy se Jen dozvídá o Spencerově kšeftech se snímek zvrhává ve zběsilou nudu. A samotný konec je teda úplně nejpitomější.