• Mysteriózní

Mami! (2014)

Jenom to ne. Dolanovy filmy jsou priserny a tenhle je snad dosud nejhorsi. Bod za napad a druhy bod za nektere herecky solidni chvile. Jinak je to klasicky hystericko-emo artovy film v tom nejhorším slova smyslu.

Logan: Wolverine (2017)

dobry! skvela alternativa idiotskym avengers. ma to noir atmosferu, zajimave a nejednoznacne postavy a malo akcnich scen. film vrcholi scenou na farme, posledni tretina uz je slabsi. i tak doporucuju.

Dívka ve vlaku (2016)

Stupidita filmu jde opravdu do hloubky. Ke konci uz se te hystericke brecce dalo jen smat. Kde to vzalo 72%

Jesus Christ Superstar (1973)

Navod na hodnoceni filmu: 1. Napiste, ze mate muzikaly vlastne neradi 2. Jste vlastne ateista 3. ale hudba je v tomto filmu TAK MOC genialni 4. Je to klasika vsech klasik. Zaver? Jeste vic nez nekompromisni imbecilita tohoto filmu me privadi k silenstvi obludna demence komentaru, kterych se zde vyrojilo i na csfd pomery opravdu presprilis.

Šňup (2002)

Podhodnoceny film. Silena a zabavna jizda, velmi osobite natocena, vtipna, zabavna a nepredvidatelna. Konci driv nez ten super originalni koncept zacne nudit.

Arcade Fire - Here Comes The Night Time (2013) (hudební videoklip)

Geniální. Arcade fire jsou bezva kapela, ale žádné jejich album nemá tolik kreativity jako tento krátký film. Tolik nápadů a překvapivého humoru nedosahuje většina celovečerních filmů.

Hříšné noci (1997)

Klenot. Mlady Anderson ukazuje uz v tomto filmu sve reziserske prednosti - genialni cit pro spojeni hudby a deje (zaver za doprovodu Beach boys je opravdu fenomenalni), vynikajici vyber hercu, skvele dialogy, humor. Mozna z pocatku trochu rozvlacne. Marky Mark ok

Co jsme komu udělali? (2014) odpad!

Nekonecne slaboducha francouzska komedie plna nevtipnosti, hysterickych hereckych vykonu a veskerych myslitelnych rasovych konvenci. Fuj

22 Jump Street (2014)

Prvni dil mi prisel jako vetsi jizda ale pořád skvělá komedie.