Jáson a Argonauti (1963) odpad!

Hodně mě okouzlili triky a udělali na mě větší dojem než triky z dnešních blukbusterů jako Transformers, Avengers... a to i v případě že to jsou daleko kvalitnější triky. Nejvíce se mi líbil poslední akční soubouj a je asi škoda že nebyl delší. Ale Souboj Titánů je podle mě o třídu lepší.

Šestý smysl (1999)

Čtyřka jen o fous hlavně kvůli finálnímu zvratu. Jinak Vyvolený a Rozpolcený jsou podle mě daleko zajímavější filmy

James Bond Jr. (1991) (seriál)

Stačilo mi vidět ukázku a intro seriálu a už vím že je to prznění legendy. Radši se du dívat na Skyfall.

Herkules a Minotaurovo bludiště (1994) (TV film)

Mám pocit že trojka už byla blízko ale musel by Hercules být v bludišti delší dobu a měl se vykašlat na flashbacky.

Stranger Things (2016) (seriál)

Uvžoval jsem o čtyřce ale to by musel být z toho dvouhodinový film kde by bylo sestřihano to nejzamjimavější ze seriálu. Sory ale nechápu dost věcí jako že proč se film odehrává v osmdesátých letech. Navíc ve filmech z 80.let se víc vraždí bojuje, straší, děsí, filmy z 80. let jsou špinavé, temné, drsné. V Stranger Things je tady tohle v každém díle asi jen 10 minut a pak už celý díl sází na debilní kecy dětí, ubulenou Winonu Ryder, neb kecy malých dětí jak mluví i v nebezpečné situaci o narážkách a věcech z jejich oblíbených filmů (tvůrci si asi myslí že tím bude seriál ještě víc COOL a díky tomuto bude serial zajímat víc lidí ale i bez těch narrážek na slavné filmy by podle mě serial fungoval stejně). A doufal jsem že cestování do paralelního světa bude hodně zajímavé a byla to těžká nuda. No kdyby se Monstra objevili trochu dřív byla by to aspoň větší zábava.

Captain America (1990)

Proč ??? Je to sice lepší než jsem čekal. čekal jsem větší katastrofu !!! ale i když jsem se někdy u filmubavil nemůžu se zbavit pocitu že film měl být ještě o něco lepší nebo zábavnější. Hlaně finále s pianem bylo trapné a nechápu proč měl kapitán umělý uši na masce

Podraz (1973)

Vydržel sem 40 mut plus mínus a nevím čím je ten film tak zajímavý. Je možné že druhá hodina filmu je výrauně lepší ale to se jen tak nedozvím

V jako Vendeta (2005)

Film se mi líbil i přesto že akční scény nebyly špičkové. Ve filmu mě hlavně přišel silný příběh na kterém film stál víc než na akci. Jen takových filmů víc

Fantastická zvířata a kde je najít (2016) odpad!

Konečně !!! Takhle měl vypadat Harry Potter. Jsou tady super záporáci co mají charisma, jsou chytří a mazaní. Voldemort je oproti ním úplně směšný. Ano myslel jsem že fantastických zvířat v New Yorku na chytání bude víc ale naštěstí když se děj točí kolem Colina Ferrella tak je to výživné. Někdy od 90 minuté se to promění z fantasy pro děti ve špinavý temný thriller. A je to naštěstí lepší než vyblité finále Harryho Pottera.

Časové pásmo bylo změněno