Wonder Woman (2017)

ZÁZRAČNÁ ŽENA SE VRACÍ DO FILMU. KLUCI BY JISTĚ CHTĚLI ZJISTIT JAK JE TATO BORKA ZÁZRAČNÁ V POSTELI ALE TO V TOMHLE FILMU NEZJISTÍ. Gal Gadot je sice daleko víc sexy než Xena, ale to nestačí protože film se jen tak tak dostal do průměru. FILM JE TAK NUDNEJ ŽE SE POŘÁD NĚKDO VYKECÁVA A PROTO MUSÍM PŘES HODINU ČEKAT NA BITVU V ZÁKOPECH A VE ZNIČENÉM MĚSTĚ V 1. SVETOVE COŽ JE NEJLEPŠÍ SCÉNA Z FILMU, VADÍ MI ŽE KDYŽ JE VE FILMU DOBRÁ AKCE JE PŘERUŠOVÁNÁ TRAPNÝMA ZPOMALOVAČKAMA ASI ABYCHOM VIDĚLI POŘÁDNĚ SEXY ZADEK, BOKY, KOZY OD GAL GADOT JINAK NEVÍM. FILM NEZACHRAŇUJE ANI MUJ OBLIBENY HEREC ZE STAR TREKU CHRIS PINE KTERÝ ASI NEVÍ ŽE NATACI AKCNI TRHÁK A MUSÍ WONDERWOMAN VYSVETLOVAT ASI PET MINUT PROC NEMUZOU MIT SPOLU SEX A ZE SEX MAJI DELAT JEN MANZELE TAKŽE TOHLE BY SI MĚL VZIT K SRDCI ASI BEN EFLEK. PROSTE NAKYM ZAZRACNYM ZPUSOBEM SE DIVAKUM TENTO FILM LIBIL A WONDER WOMAN ZACHRANUJE CELY SVET, PRVNI SVETOVOU VALKU A CELY DC UNIVERSE. Prostě nechápu jak může mít tento dlouhý nudný film úspěch a Sebevražedný oddíl, který je ještě lepší, zábavnější, akčnější, vtipnější, hustější, stylovější a víc COOL se dívakům nelíbil, fakt nechápu. WONDER WOMAN MÁ NEJBLIŽ Z MARVELOVEK K KAPITANOVI EVENGROVI KTEREJ SI TO VALECNE OBDOBÍ VYCHUTNAL JESTE VIC NEŽ TENTO FILM. DVOJKY WONDER WOMAN SE BOJÍM.

Assassin’s Creed (2016)

nelíbilo se mi to... raději chci Bubeník a princezna

Captain America: Občanská válka (2016)

Captain America Winter Soldier mě bavil víc ale tohle taky hodně ujde !!! I když je to mezi čtyřkou a pětkou ale přikloním se k pětce.

Fantastická zvířata a kde je najít (2016) odpad!

Konečně !!! Takhle měl vypadat Harry Potter. Jsou tady super záporáci co mají charisma, jsou chytří a mazaní. Voldemort je oproti ním úplně směšný. Ano myslel jsem že fantastických zvířat v New Yorku na chytání bude víc ale naštěstí když se děj točí kolem Colina Ferrella tak je to výživné. Někdy od 90 minuté se to promění z fantasy pro děti ve špinavý temný thriller. A je to naštěstí lepší než vyblité finále Harryho Pottera.

Krtek a Panda (2016) (seriál) odpad!

SERIÁL MÁ POCTIVÝCH 20%

Lék na život (2016)

Po dlouhé době zase další dobrý horor s dobrou zápletkou.

Můj kamarád drak (2016)

Drak Idiot je asi přesně to co jsme očekávali. Průměrný film který ničím neoslní a ani neurazí. Jen asi zkrácení o 10 minut by bylo ideální.