GTO (1999) (seriál)

Prasák s ušlechtilým srdcem :) Není potřeba dodávat nic dalšího.

Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)

Příběhově a myšlenkově jedno z nejlepších anime co jsem kdy viděl.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Začínat rozhovor s dívkou se kterou jsem už spal, je jako měnit olej v autě z půjčovny. Bárnaby jede

Trigun (1998) (seriál)

Love and Peace. úplně první anime které jsem viděl a shlédl až do konce, díky němu jsem se nechal přilákat k Japonské tvorbě a už jsem v ní totálně uvízl. Předevčírem jsem dokoukal po třetí a je to fakt výborný příběh s povedeným koncem. Ideály hlavního hrdiny VtS se vymykají realitě tak moc až jsou obdivuhodné.

Kovbojové a vetřelci (2011)

Jen za nápad a za obsazení, jelikož Hana Sola mám rád v jakémkoliv filmu :) a Craig má prostě charisma. Kulisy výborné i emzáci pěkní. Jinak zbytečné navršování děje jako byla ta žločinecká banda a když se objevil i Vinetů tak sem se chytal smíchy za břicho. To radši nic nedodávám k tomu zmrtvýchvstání.

Borgiové (2011) (seriál)

I když nemám rád církev a vše s ní spojené, tak tento seriál vzbudil mé sympatie a už plně chápu jak je možné že ti tlustí páni se sklony na málé kluky dží stále své funkce i moc v dnešní moderní době.

TRON: Legacy 3D (2010)

Výborný film A TA HUDBA, Daft punk prostě neskuteční proroci.

Spaceballs (1987) odpad!

Neskutečně trapná parodie mé nejoblíbenější filmové série. Parodii bych ještě vzal ale toto je urážka SW.