Equilibrium (2002)

Od tohohle filmu jsem si začal víc všímat výborného herce Christian Bale. +film je prostě vý......

Znamení (2002)

Asi nikdy nepochopím jak dokázal Night S. pomocí jednoho baráku se stodolou a velkého pole natočit něco co s přehledem dokáže konkurovat filmům s 10x větším rozpočtem.

V jako Vendeta (2005)

Koukám na ty komentáře a vidím že tu skoro nikdo nepochopil o čem ten film je :) Pro mě vyjímečné dílo na které se rád podívám zas a znovu.

Total Recall (1990)

Na rok 1990 naprosto nepředstavitelný a revoluční snímek, který je pro mne nutností vlastnit na kterémkoliv fyzickém nosiči.

Blade Runner (1982)

Knižní předloha vystižena dokonale i když podstatná část a myšlenka ohledně zvířat nebyla zahrnuta, film působí ale přesně tak "zvláštně" jako byl autor knihy sám.

Šílený Max: Bojovník silnic (1981)

Klasika klasik, Mel jako vycházející hvězda nezklame v žádné situaci a postapokalyptický svět prostě na 1

Minority Report (2002)

čekal jsem, že to oproti knize bude zklamání ale hodně jsem se zmílil

Stalker (1979)

Neuvěřitelná atmosféra filmu na námět povídky Piknik u cesty, oboje vřele doporučuji. První spíš radši povídku ať alespoň tušíte o čem film je. Také jsem zjistil že tento film dělí lidi na dva tábory, na ty co ho považují za nejnudnější 3 hodiny svého života a na ty kterým zůstane až do konce života vrytý do paměti (můj případ)

Dantovské peklo (2010)

Hodně dobré, sice si to z Commedie vzalo jen to nejhorší a nejtemnější ale zasloužených pět. to CheGuevara: v dnešní době si už nikdo původní literární "předlohu" nečte, takže to vítám jako minimální přiblížení mladým divákům z jednoho nejskvostnějšího díla všech dob.

Drive (2011)

Neuvěřitelný film který postrádá skoro dialogy ale svou atmosférou a hudebním podkresem (který je vynikající) dotváří mistrovské dílo. Jako bych koukal na nějakou starou klasiku kde nebylo nutné pořád žvatlat a okecávat žřejmé téma.