Manuela (1991) (seriál)

Jako komedie vynikající!

Mechanik (2004)

Bale je magor, ale prostě skvělý herec. Film nenudil, ale nebyl ani kdovíjak strhující. Tušil jsem, o čem ta zápletka zhruba tak nějak bude, ale finále mě přesto překvapilo. Nemusím již vidět podruhé.

Winx Club (2004) (seriál) odpad!

Příšernost, tohle musí ty děti degenerovat.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Schizofrenní hodnocení - některé díly jsou naprosto dokonalé, co se vtipů a zápletky týká a v jiných si pro změnu říkám "Proboha co je to za nesnesitelnou <-> ta Lilly, otravnou chlapnu Robin, ušláplýho vocasa Marshalla, trapně přehrávajícího Barneyho a totálního joudu Teda." Prostě podobná choroba jako u Přátel - výborně nastartováno, posléze ovšem se u každé postavy vytáhne její charakteristická vlastnost až k nesnesení. Ale jako celek dobré.

Tahle země není pro starý (2007)

Takový divný, poslepovaný film. Příběh vlastně není ani kdovíjak strhující a zajímavý, hlavní hrdina se chová dost nelogicky, filozofování šerifa jde mimo mě... Čekal sem tedy daleko víc.

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Užvaněná pózérská otrava, pak jedna efektní bouračka a opět balast o ničem. Naprosto prázdné.

Bulšit (2001)

Nemůžu si pomoci, ale já se bavil. Chápu, že je to "objektivně" sračka, ale devizou je, že si to filmaři evidentně uvědomili a celou dobu vám servírují vtipy tak debilní, až se to celé tak nějak stává vtipným a zajímavým. A fórky s jediným černochem ve filmu, tleskajícím joudou, nebo pěvecké číslo před plesem, to jsou prostě majstrštyky.

Prci, prci, prcičky (1999)

Tento film lze chápat jako zakládajícího člena novodobých komedií pro teenagery. Člověk by měl hodnotit bez předsudků, opravdu se to v rámci žánru povedlo.

Evropa, Evropa (1990)

Opravdu strhující, drsné a deprimující. Naštěstí konec duši trošku ulevil.

Lví král (1994)

Celkově vzato asi nejlepší film od WD. Já osobně mám radši druhý díl, nicméně z jakéhosi "uměleckého" hlediska jednička vede. Moc mě mrzí, že je film tak krátký, rozhodně si zasloužila zápletka trochu rozvést. Rozhodně bych uvítal jakousi předmluvu o dvou bratřích, nebo alespoň více fragmentů ze Scarovy vlády. Hlavní záporák by neměl být takhle odstrčený.