Okresní přebor (2010) (seriál)

Sakja! Pjoč bjatia v čechách vědí natočit tak kvajitní sejiál a u nás ne? Houslice jedou! :)

Lars a jeho vážná známost (2007)

V Drive ma Gosling moc nepresvedčil, ale po zhliadnutí tohoto filmu musím uznať, že je to výborný herec. --75%--

Johnny English se vrací (2011)

Zasmial som sa tak na 4 scénach, čo je sakra málo. Hlúpy scenár a prestarnuý Mr. Bean.

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Jack Nicholson a Danny DeVito vo svojich najlepších úlohách. A asi jediný film, kde som sa na DeVitovi smial. :D --89%--

Amores perros - Láska je kurva (2000)

V tomto filme sa prelína výborne vystavaný príbeh so skvele hrajúcimi hercami. Má to kvalitu aj atmosféru. /76%.

23 (2007)

Dobrý príbeh, nezáživná prvá polovica, niekedy stupídne dialógy, skvelá kamera, gradovanie v závere, no aj keď mám Carreyho v obľúbených hercoch, sem sa mi nejak nehodil. V celku kvalitný thriller. /68%.

Moneyball (2011)

Brad Pitt opäť dokazuje, že je jeden z najlepších hercov súčastnosti. Pri jeho brilantnom hereckom výkone mu skvele sekunduje mladý talent Jonah Hill, ktorý sa zrejme pre túto rolu narodil. Chémia filmu funguje, a vám nezostáva nič iné, ako držať palce a prežívať všetky problémy a emócie s touto hlavnou dvojicou. BTW: Nikdy by som si nepomyslel, že jednoduchá hra na gitare a dievčenský spev vo filme dokáže vyvolať zimomriavky. A to hneď dva krát. --89%--

Melancholie (2011)

Pseudoumelecký, nezáživný film, pri ktorého sledovaní, už na začiatku každý vie, ako sa skončí. Plusy: obnažené prsia Kirsten Dunst /preto tie 2* :D/ Mínusy: všetko ostatné, od nesympatických postáv a zbytočných "artových" sekvencií, až po dementný scenár. Hodnotenie: 28%

Život brouka (1998)

Keď som bol menší, videl som tento film asi 15 krát na VHS a zakaždým ma bavil. A keď som to videl u tety na DVD, to bola paráda. Z obdivu k Pixaru a z príjemnej nostalgie 5*.