Zlí hoši (1983)

Sice teda nevim odkdy tady platí, že kdo zabije šerifa, stane se šerifem, ale oproti spoustě jiných filmů se tohle alespoň začíná podobat skutečnosti.

Gran Torino (2008)

Nojo, Clint už zase zabíjí pohledem.

Chata v horách (2012)

Hele, zase tak originální a důmyslný, jak jsem čekal, to není. Zprvu vykrádačka a poohlédnutí se za starými béčky, a pak slátanina, která má jakože dávat smysl.

Axel Braun's Avengers XXX: A Porn Parody (2012)

Jediný, co se mi na tomhle líbilo (samozřejmě z pohledu člověka hodnotícího film na csfd, ne muže hodnotícího porno) byly ty dva docela zdařilý záběry na Iron Mana, kdy letí a rozpráví s Jarvisem :D

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Jen bych asi dodal, že mnohem víc se mi líbilo hudební téma z "For A Few Dollars More". Tady je to na můj vkus moc uječený (přesně proto nemám rád Tenkrát na západě, tam mi ty vysoký tony a harmonika drásaj uši v jednom kuse), ale vem to čert. Tohle je nejlepší film všech dob.

Legionář (1998)

Hele mně se to líbilo, jděte do háje zelenýho s padesáti procenty. Tady vládne skutečně silná předpojatost proti hercům a vsadím svůj prachmizernej život na to, že spousta hodnotících ten film neviděla ani z vlaku. Tohle přeci není žádná klasická "vandammovka" (který mimochodem mám taky rád), kde se kope, boxuje a když už má někdo umřít, tak získá nový síly... tohle je docela slušnej a normální film... ne, já už fakt jako na csfd asi skončim, buď jsem úplnej debil a magor, nebo to je tady většina ostatních...

Prometheus (2012)

Děj by se dal shrnout do pěti minut. Scénáristova logika pokulhává. Za tři.

Útok z hlubin (1999)

Kuchař s ptákem a jeho závěrečné hudební téma, když se chápe harpuny. Nejlepší.

Hlubinná hvězda šest (1989)

Taková voda, co zbyla po vaření Útoku z hlubin. I když je pravda, že ten je o deset let mladší. Tohle je hodně slabé... Navíc tolik technických nesmyslů už jsem v jednom filmu dlouho neviděl.

Avengers (2012)

Ono se toho v tom filmu vlastně moc nestalo... Ale nečekal jsem, že si budu zamyšleně mnout bradu nebo že si vybrečím oči, čekal jsem hustou akci, hrdiny, z nichž každý umí něco jiného a má svou osobnost, a prostě takový ten pocit vítězství. A přesně tohle film splnil. I kdybych neměl rád komiksy a většinu filmů od Marvelu, stejně bych dal za pět.