lesumir

lesumir

John "Jack" Kennedy

okres Přerov
Na důchodě.Ale vládl jsem USA.

108 bodů

Moje obsahy

  • 15.1.2010
  Horton (2008)

  Jeden z nejočekávanějších animáků roku 2008 nás přivádí do džungle, kde žije slon Horton (Jim Carrey), který objeví smítko volající o pomoc. Není to jen tak ledajaké smítko, žijí v něm Kdovíci a potřebují pomoc, hrozí jim totiž záník. Milý Horton se spřátelí se starostou Kdovíkova (Steve Carrel) a vydává se na horu, aby je zachránil. Zde se setkává se spoustou překážek, které mu přichystala kolikanice.

  • 21.11.2009
  Milenci (2008)

  Nový film talentovaného režiserá Jamese Graye (WE OWN THE NIGHT) nám dá možnost nahlednout do života mladého Newyorčana Leonarda (Joaquin Phoenix), žijícího v Brooklynu, kde je také krásná ale prchlivá sousedka Michelle (Gwyneth Paltrow). Leo má problémy s rodinou, přáteli a jeho rodiče si přejí slavbu. Nejlépe s krásnou sousedkou...

  • 28.4.2009
  Muži na stromech (TV seriál) (2006)

  Marin Fristové se vše daří, je úžasná a krásná, právě vydala svojí druhou knihu, čeká ji Oprah show a plánuje svatbu. Během propagace své knihy také navštíví malé městečko na Aljašce Elmo, kde připadá na jednu ženu více jak deset mužů. Cestou zjistí, že ji je snoubenec Graham nevěrný a tím se rozjíždí kolotoč plný bláznivých náhod a okolností.

  • 28.4.2009
  Woods Have Eyes, The (2007)

  Založeno na skutečném příběhu. Léto jako každé jiné do doby, než se skupina mladých lidí vydá do lesa a zabloudí, když je najde lovec a jeho blázniví synové, kteří touží po pomstě. Výletníci musí vydržet do rána, podáři se jim to?

  • 17.5.2009
  Život v metropoli (2007)

  Šest různých příběhů devíti různých lidí. Všichni řeší své problémy s láskou v jedné velké metropoli. Šikha se vzdala své kariery proto, aby mohla zůstat doma s dcerou a obšťastňovala svého manžela Randžíta. Ten je ji ale stejně nevěrný s Nehou, do které se zamiloval Rahul, pracující v call centru. Šikhina sestra Šrutí má 28 let a je stále panna, proto hledá partnera přes agentury a internet. Šivaní kdysi učila Šikhu tančit a dnes žije v domově důchodců, kde ji přišel dopis od bývalé lásky. Ten se vrací z Ameriky do Indie, aby s ní mohl být. Šikha se seznamuje s divadelním hercem...