• Fantasy

Zaklínač - Zrnko pravdy (2021) (epizoda)

3 hviezdicky za nivelina a upirku, inak je to cele hrozne, vsak ti hlavni herci nevedia hrat asi si spravim account na imdb aby som tuto slataninu mohol nizko ohodnotit

Zaklínač - Kaer Morhen (2021) (epizoda) odpad!

cele zle akoze ja by som to sprodukoval lepsie, uplne zbytocne. Mali ist po linke sagy a nevymyslat chujoviny

Zaklínač - Série 1 (2019) (série)

GoT bolo dobre preto, lebo tvorcovia mali par hodinovu veceru s martinom a museli ho presvedcit svojou laskou ku kniham aby mohlo tocit asoif. schmidt knihu necitala, možno vycuc z wiki a co citala sa jej nepacilo

Kolo času - Stín čeká (2021) (epizoda)

Moiriane je zase dokonala. Všetko co pridali (children of light scena, skratenie vypravy o navstevu toho prveho mesta - cital som to len teraz nedavno a obcas ma to nudilo, občas to bolo ok) to robi lepsie - Wheel of time kniha na steroidoch, parada

Kolo času - Loučení (2021) (epizoda)

Knizna predloha dokonale (aj vyberom postav a ich ras) nasledovana - egwene, nynaeve, perrin, jedine matt zatial neviem preco nevyzera viac ako vsetci z two rivers okrem randa. Ale ten jeho ksicht bude super vyzerat ked sa dostanu na 3. knizku. Moraine a Lan vysli zo stran kniziek co mam v kniznici (tu nie je o com, neporovnateľne je vidno, ze režiséri maju radi predlohu - co sa o witcherovi neda povedat) parada

Mrakodrap (2018)

Die hard s rockom, ktorému v poslednom čase ide. Keď som to zapol, nečakal som motherless brooklyn, čakal som die hard s rockom. A bolo to super

Půlnoční mše (2021) (seriál)

Jedna hviezdička za kristusacku ktora sa moze rovnat s nasou zaborskou

Zabijákova žena & bodyguard (2021) odpad!

strasne som sa na dvojku tesil lebo jednotka uplne odtikava moj zmysel pre humor.. dvojku som nedopozeral, strasna blbost

Pod jednou střechou (2010)

Mozem dat 5 hviezdiciek Fight Clubu, lebo je dokonalý keď chcem pozerať nejaký kultový film A tiež môžem dať 5 hviezdičiek tomuto keď mám chuť na romantickú komédiu - 2 sa nemajú radi ale musia spolu vychovať dieťa. Dostanete presne to čo očakávate keď si prečítate summary