Koryntos

Koryntos

Světlana Randhawa

Rakousko
Za císaře pána a jeho rodinu! Ale každopádně je tahle země pěkně zkurvená.Tak to každopádně ostatně jako jakákoliv jiná země.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 26.3.2020  23:23
    Klec (TV film) (2019)

Někde hluboko uvnitř mé zvrácené já by to rádo vidělo i obráceně, že by se při útěku Jeník bouchnul do hlavy, vetchá stařenka by ho přikurtovala k židli a starala se o něj jako o vlastního, ale to by z tohodle krásného psycha byl rovnou béčkovej horor, takže dobrý to bylo. Nemusíte mít strach pane Strach, že by se mi to nelíbilo. Hodně dlouho se mi vaše naše Bohdalka nelíbila ve filmu tak moc, tak jako tady. Taková Fany filuta.

• 23.3.2020  23:04
    Horká kaše (1988)

Co k tomu dodat, oni byli znudění šedí betonovejch králíkárem, ale aspoň mohli ven.

• 4.3.2020  23:32
    Housata (1979)

Zlaté Lásky jedné plavovlásky.Tada jestli Yvetta měla takhle nudnej život i normálně a ne jen ve filmu ani se nedivím, že začala fetovat. Z téhle nůdi by si i normální člověk radši bouchnul zlatou než to vidět znovu. I když přiznávám na intru jsem měli taky nůďu, ale tohle byl extrém. Jediné krásně ze života bylo jak manželka žárlila na tu mladou učnici a zakázala starému se s ní stýkat. Vždycky mě dostávalo jak v barech byli postarší vošousti i s manželkou a okatě po nás házeli vočima a ty manželky tak žárlily a teď už vím proč, protože taková Máňa po 3 dětech nemůžu konkurovat takovému mladému nadrženému naivnímu telecímu, ámen.

• 20.2.2020  21:24
    Past (TV film) (2020)

Stivínová je skvělá herečka,ale první co mě napadlo,že by se mi v té roli líbila více Vanda Hybnerová.Co mě jako druhé napadlo,že je to hrozně oploštělé a nejsou tam víc rozvinuty osudy i vedlejších herců.

• 14.2.2020  14:28
    Fotograf (2015)

Naprostý souhlas s Peytlem. Prostě ač jinak Rodena uznávám jako kapacitu tady jsem mu tu roli nemohla uvěřit. Marně přemýšlím kdo by tak z herců odpovídal Saudkově naturelu a nikdo mě nenapadá. Asi by to Jenda musel zahrát sám. Někoho z koho úplně teče živočišnost a kdo má duši dítěte, ať je mu 5, nebo 95 a sklony k narcismu, šovinismu, incestu. S chováním až psychopatologickým, protože v tom jeho psychopatickém chování je ukrytá určitá logikaco se opravdu špatně hledá. Napadl mě jeden můj bejvalej, kterému se takhle líbily všechny ženy a byl jimi okouzlen a byl by nejradši kdyby se všechny jeho lásky mezi sebou kamarádily. No, ten by to dokázal zahrát, bohužel není herec. Už bez odboček Roden to zvládal dobře herecky, ale už má moc profláknutej ksichtík. Z toho důvodu jsem tam prostě pořád viděla všechny jeho ostatní role. Jinak film mě nesmírně bavil. Jsem rozpolcena nad hodnocením. Za film jako takový klidně 5 hvězd za obsazení tak jednu logicky tedy 5 - 1. Dotatek: Už vím co mi na Rodenovi nesedí. Představitel hlavní role musí být pro ženy sexuálně přitažlivý, to znamená, že i když se chová jak chlívák tak mu žena dá, což přesně takový je Saudek. je šukatelný Za mlada to byl krásnej chlap a má v sobě něco, co ty ženské přitahuje, že dokáže přimět k šustění i ty co šustit nechtěly... Roden je v té roli hrozně úlisný, slizký, nešukatelný. Takový ten typ strýce s bonbónama v pytlíku a černou dodávkou za rohem. To je to co mi vadí. Dodatek k dotatku: Bioscop krásně vystihl obsah filmu i naturel fotografa. Pro moralisty jak mohl něco takového o sobě Soudek pustit do světa. Proč by ne, většina z těch ,, věcí" se o něm ví no a že se za to nestydí. Myslím, že kdyby se styděl nebyl by tím kým je, nemohl by fotit to co fotí a nebyl by v tom geniální a propos většina geniálních lidí byla nějakým směrem ujetá.

• 11.2.2020  23:16

Úžasný film kde všechno od začátku klape, vše do sebe zapadá. Úžasní herci, úžasné dialogy a monology, to já rád, úžasný hudební podklad. Začne vám to připomínat dejme tomu Jackie Brown a najednou v poslední 10 minutovce zjistíte, že si z vás ti Amerikáni opět vystřelili a ta zápletka je tak blbě banální, že vás to sice séře, ale zas všechno to před tím bylo tak famózmí, že na ten konec séře bílej tesák.

• 11.2.2020  23:10
    Trojí život (TV film) (2018)

Eh, taková ta milá blbůstka , když zjistíte, že na ostatních programech dávají to co jste viděli už milionkrát a vy náhodou máte volnej večer, protože nějakou záhadou všechny děti vytuhly brzo a vy přemýšlíte jestli během 2 volných hodin do dalšího kojení si máte z nenadálého návalu euforie z nabité svobody a zároveň čirého zoufalství, že nevíte co lepšího s volným časem. Jestli si během té dvouhodinové relaxačky radši vypíchnout oko nudou... No a pak zvolíte druhou možnost a koukáte s hubou do kořán na to co to zase dávaj, aby jste o týden později nevěděli o čem to bylo. Tak přesně takový je to film.

• 19.5.2019  23:50
    Pepa (2018)

Tady nám pan režisér obkresloval a pan scénárista opisoval.Tam je snad vobšlehlé úplně vše.Někdo tu měl nakoukaného Foresta Gumpa, Americkou krásu a vše zakončil koncem z Acid Hausu. Kdybych byla neznalá těchto filmů mohla bych si chrochtat blahem, že něco takového tu ještě nebylo, ale tohle je jen slabý čajíček vycucnutej z výborných filmů, ale chápu, že Českému divákovi zblblému soudkyní bramborou a vším ostatním z MOJí televize musí Pepa připadat jako vrchol kinematografie.

• 6.5.2019  15:20
    Modré stíny (TV seriál) (2016)

Herci dobrý, Taušův styl mi nevadí, ale je to hrozná nůďa rozplizlá do 4 dílů.

• 3.5.2019  22:15
    Vodník (TV seriál) (2019)

Tauši, Tauši ,opět se lepšíš, jak jsi nenadchnul Sněžemkama a machrama, tak Vodník byla po Kanárkovi opravdu MŇAMKA.

• 20.2.2019  13:27

Půjdu proti proudu zdejších moralistů. Když se úplně odpoutám od země a doby vzniku, tak je to klasickej romantickej film o konci jednoho vztahu a začátku jiného vztahu. To, že hrdinka je angažováná ve své práci, no a? Pokud by to bylo v dnešní době, hrdinka by byla podnikatelka hákující od nevidím do nevidím, aby poplatila složenky, bylo by to lepší? Aspoň má co řešit v dnešní době, by buď byla tak zavalená prací, že by na vztahy neměla čas, nebo by naopak klepala bídu s nouzí a čekala v jaké rachotě si ji nechají déle jak 3 měsíce. Oficiální text distributora, je takovej krásnej výblitek, že i ten kdo to psal to snad nemohl myslet vážně. A propos rodina by měla být základem každého státu a nevím co je příkladného na tom, že když někoho zbouchnete tak si ho i vezmete, tak by to totiž mělo normálně být i když se to již dlouho nenosí. Navíc čistě z ženského pohledu pokud jste v dlouhodobém vztahu, který se nikam dál nevyvíjí, ale zas není tak špatnej, aby ho měl člověk odvahu ukončit, tak prostě budete opravdu radši hákovat v práci. No a když tu čtu mužské komentáře o tom jak hlavní hrdinka neví co chce. Tak se musím smát, protože je vidět, že ti mužští ženské vůbec nemají prokouknuté. Hlavní hrdinka přesně ví co chce, chce utéct z nudného stereotypního vztahu, kde už vedle sebe žijí jako sourozenci, ale bojí se to ukončit a tak čeká, že se něco stane a ono se to opravdu stane a zamiluje se do někoho jiného. Krásně je tam vidět jak i ten její bajvalej, místo toho, aby dal novému sokovi do držky, tak mu ji přenechá, protože sám vidí, že se zasekli na mrtvém bodě a nikam dál by to stejně nevedlo a i když ji má rád a pořád se oni stará, tak už je to taková opravdu láska jako k sestřičce. Paní Obermaierová byla za mlada hrozně sexy i s bubnem.

• 30.1.2019  23:01
    MOST! (TV seriál) (2019)

Blahem si chrochtám a učůrávám do gatěk. Prostě pecka seriál, který má snahu rozvířit smradlavé stojaté vody stupidních seriálů této doby typu růžovka. Diváci těchto blafů tohle dílko neocení je to jiná liga pro jejich vočadla a ušadla zblbnutá komercí. Doufejme, že mu v dalších dílech nedojde dech a nevyčpí do ztracena. Panu režisérovi Prušinovskému skládám kloubouček, až k nohám. Konečně někdo kdo má odvahu pustit se úplně do jiného tématu než všichni ostatní.Tleskám, jen tak dál. Navíc Most má i výborný hudební podklad.

• 13.1.2018  23:29
    Dvojníci (2016)

Konzumní sračka. Njn, to je tak když si někdo myslí, že umí hrát jen skrz to, že má hezkej ksicht.

• 13.1.2018  23:26
    Každý milion dobrý (TV film) (2016)

Nebezpečné vztahy, aféry a soudkyně Brambora ve filmu. Ach jo, proč už se netočí filmy jako Fanny.

• 19.12.2017  14:00

Přidávám se k těm, kteří by se v tom filmu chtěli ocitnout, nehorázná haluz. Vzpomněla jsem si u toho jak jsem jednou nedokázala po houbičkách uvařit jídlo, protože na mě mluvily všechny potraviny v lednici a voda, která se vesele vařila na plotně ve mně vyvolávala záchvaty smíchu. Přesně stejný pocit ve mě vyvolává celý film, nádherná nostalgie a trip do mládí. Jó, kde ty telecí časy mého mládí jsou. :))))

• 26.11.2017  19:21

Drsnější než šmirglpapír.

• 1.3.2017  22:03

Kurva hoši, tak nudnou békovinu, aby pohledal !!! Guten Tag, ftipe vylez, nebo ťa vyměním !

• 30.11.2016  21:41

Když první co vás napadne je, že by to mohlo být i horší, tož se někde musela stát chyba. Navíc všechny mužské postavy jsou takoví trubci, že je s podivem, že je paní feministická režisérka nevyškrtala z děje vůbec.

• 16.7.2016  22:17
    Padesátka (2015)

Tak jsem si dnes pustila tenhle film. Předem jsem nečetla o čem je, loni jsem jen zahlídla ukázku a věděla jsem, že je to něco o horách a běžkách. Dne 6.7. 2016 mi taky umřel táta, bohužel ne na horách, ale v zaprděné nemocnici a taky mi po něm zbyl jen vzkaz na účtence. Jednou se umřít musí, jen mě mrzí, že on si nemohl vybrat kdy to přijde...

• 22.5.2016  23:01

Tak mám stejný problém jako u prvního dílu. Vždycky jsem si myslela, že nekrofil šustí mrtvolky jen ve stádiui al dente, kdy jsou ještě správně ztuhlé. Navíc mi tu vyvstává pár otázek na vrch. Jak někdo může mít úplně v klidu v normálním panelákovém bytě už značně hnijící mrtvolu, takže z ní musí jít puch jak od ropuch a nikomu to není divné, ani náhodné návštěvě tam nic podezřele nepuší? Za druhé, vždycky jsem si myslela, že nekrofilové jsou pouze chlapi, protože přiznejme si, s mrtvým pinďou, musí být ještě méně zábavy než s živým. Jinak vždycky jsem si myslela, že nekrofilové si hledají ty zachovalé, šukézní mrtvolky, bo přesně k tomu je potřebují a tady nejen, že jsou mrtvolky už značně rozplizlé, ale navíc si je ti nekrofilové i sami vytváří, což mi přijde podivné. Já si vždycky myslela, že nekrofil je nenápadný, bo to, že šustí mrtvolky na něj nemá kdo prásknout a tady si nekrofilové vraždí svoje vlastní mrtvolky. .Taky by mě hrozně zajímalo jak se dala bez internetu dohromady grupa nekrofilaček to se jako jen tak náhodou jednoho dne potkaly v parku, či co? Jinak jsem si už vzpomněla, že ten brutálnější film na podobné téma se jmenuje Visitor Q. No a ještě jednou si rejpnu, moje představa o tom jak si nekrofilové při měsíčku vykopávají mrtvolky taky vzala za své. Když jsem viděla Máňu za bílého dne v lodičkách a s lopatou, tak jsem nevěděla jestli se smát,nebo brečet. Slečna byla fakt nenápadná....

• 22.5.2016  17:46
    Nekromantik (1987)

Jestli se tu na databázi najdou nějací skuteční nekromantikové, tak mi to prosím nemějte za zlé, nejsem v tomto oboru zrovna fajnšmekr, ale tak nějak kdybych si měla vybírat já, tak si vyberu mrtvolku, které vypadá šukézně a ne takového roztékajícího se bezpřirozeňáka. Prostě mi tak u toho přišlo na mysl, že mám hrozně ráda povídku od Bukowského, jak tam ukradnou mtrvolu a ošustí jí jen z toho principu, že se ukáže, že je to nádherná slečna, které by jim za živa nikdy nedala,takže to jsou podle mě parametry výběru, vybrat si někoho, kdo by před váma za živa utekl na strom, ale nechci vám do toho kecat. Druhá mrtvolka zas pro změnu byla moc ,, živá" s neztuhnutou mrtvolkou to podle mě už vůbec nemá cenu, to je snad i lepší živý jedinec. No navíc jak se jim na tom náhrobním kameni kouřilo od zadků, tak jsem si nejdříve myslela, že jsou tak rozpálení vášní, že se jim až zadky zapalujou. Jinak mi to moc kontroverzní nepřišlo, viděla jsem jeden daleko kontroverznější film na toto téma, musím dohledat jak se jmenoval.

• 23.4.2016  20:55

Tak jsem dnes po hodně dlouhé době viděla Pozor, vizita a zjišťuji, že už je to opravdu dávno, co jsem film viděla, protože jsem si myslela, že je to hrozně depresivní film a nejdřív se mi na něj vůbec nechtělo dívat a ono je to vlastně úplně jinak.Škoda, že takového spolupačoše nebudu mít na porodním to bych se tam i těšila. Viděno po 3 a něco letech znovu Hrušínskej byl bůh, asi jeho nejlepší film. Já jim to tááák přála, aby něco bylo. Njn, kdyby on byl mladší, nebo ona starší. Kde já to už jen slyšela a koho mi to připomíná?

• 14.4.2016  20:20
    Srbský film (2010)

Kdyby se tento film prezentoval pouze jako psychotriller o chlapíkovi, kterého zneužil systém pro svoje zvrácené účely, bylo by tu pětihvězdových hodnocení jako hub po dešti. Kdyby to byl pouze horor, bylo bu tu pro změnu odpadů, jako hub po dešti. Jenže ten film se drží tak mezi žánry, že je v podstatě nehodnotitelný, v rámci trilleru by ode mě dostal 5 hvězd, v rámci horroru by to u mě byl jasný odpad. Na horor by to byl i příliš dlouhý rozjezd, prakticky se tam začalo něco hororového dít až v jedné hodině. Navíc ta scéna s miminem byla tak moc neuvěřitelná a všichni se při ní tvářili, jako by se nechumelilo i to mimino , že se mi tak nějak chtělo nad tou absurditou vyprsknout smíchy. Navíc tak nějak jsem čekala, že se to zvrhne v antickou tregédii, navíc ta zvrácenost nebyla nic nového pod sluncem, co takový Caligula. Jen ještě nenapadlo nikoho před tím, hodit takové téma na plátno. Navíc jsem asi opravdu telepatka, nic netuše jak film dopadne, jsem přesně předpokládala stejný konec už od začátku i s tím bratrem hlavního vošousta,dokonce i to, že mu budou do ouška našeptávat, co má udělat. Hlavní hrdina mi navíc celou dobu připomínal zpěváka Hrůzu, teď už z toho budu mít hrůzu na vždy..Největší ptákovinou na celém filmu shledávám, že po celém Srbsku očividně běhají jen sexy baby v ještě víc rajcovních oblečkách, to se pak nedivím, že z toho jednomu může i jebnout.

• 2.4.2016  21:52

Výborný film, který jsem viděla kdysi dávno a nyní až teď, kdy jediné co jsem si z něj pamatovala byla Hrubešová na stromě. Kdybych nevěděla, že je to film od Jakubiska, tak bych to vůbec netipovala. Hrozně se mi líbí to surové zobrazení děje, které i přes ten chlad co z něho dýchá má stejně takovou něžnou poetiku. Navíc všechny hlavní postavy jsou vykresleny tak svérázně, že to krásně dokresluje celou mrazivou atmosféru. Kdo si zde stěžuje, že Hrubešová je nevýrazná projevem. No ono skoro němá postava, toho vážně moc nenakecá, náhodou byla tak krásně mimo, že jsem jí to věřila. Vlastně každá z postav i postaviček tohoto filmu byla až neskutečně uvěřitelná, od neukojené zhrzené kariéristky přes jednoduchého pošťáka toužícího po pokladu. Tak nějak je tu asi nejrealističtěji vykresleno jak se lidem pokřiví povaha v tak patové situaci jako je poválečné strádání.

• 2.4.2016  21:38

V Indiánském létu se mi před očima úplně zhmotnila moje puberta. Kdy už léto není to zábavné léto, jako v dětství.Kdy už se vám do života vkrádají slova jako nuda, vopruz, trapný, kdy ještě nemáte utříbené vlastní názory a hrozně dáte na názor druhých a deptá vás to co si o vás ti druzí mohou myslet. To když vás jako holku na vesnických zábavách balej starší kluci, vy od toho očekáváte romantiku a lásku,až za hrob, oni rychlé přefiknutí za prvním keříkem, kde ve výsledku se stejně nestane vůbec nic jen máte průser u babči kde trávíte léto za pozdní noční příchody. Kde se do té doby děvče šprt chce změnit v dračici, ale nezná místní hantýrku, takže občas odpovídá na něco jiného, než se jí ti borečci ptají a nejradši by jste zabili všechny kdo si o vás myslí, že nejste tak kjůůl jak si o sobě myslíte, potažmo se necháte vyhecovat k nějaké velké vizuální změně, aby jste ve výsledku vypadali jak zmoklá ondatra. No a jak se na to po letech krásně vzpomíná.

• 2.4.2016  21:24
    Mallory (2015)

Tomu říkám dokument s nějakou výpovědní hodnotou, paní Třeštíková si pořád drží vysoce nastavenou laťku, léty prověřenou. Jediné co mi tam chybělo tak nějaké nahlédnutí do doby před tím, než byla Mallory smažka.

• 2.4.2016  21:19

Tak tenhle film bych asi nejlépe přirovnala k velké mýdlové barevné bublině, na vrch huj a uvnitř prázdno. Bohužel žijeme v době, kdy u filmu stačí, aby byl lahodící pro oko, kdo by se zabýval nějakým promyšleným scénářem.

• 2.4.2016  21:15

Na filmech podobného typu je nejlépe vidět, že není potřeba drahá výprava, spešl triky, stačí přesvědčivý herci a obstojný scénář a to by bylo, aby to nebylo.

• 2.4.2016  21:13
    Děvčátko se sirkami (TV film) (2013)

To jsem opravdu jediná komu se to nelíbí? Moje oblíbená pohádka kde mi při čtení i slzička ukápla a tady to vůbec nefungovalo. Herci nesympatičtí, kostýmy příšerné.

• 21.3.2016  10:20

Až do včerejška jsem o tomhle filmu neměla ani páru. Překvapuje mne místní hodnocení, já se opravdu královsky bavila, zase jeden z filmů o kterém mohu říci, že něco takového jsem nikdy neviděla. Nejvíc mi to připomínalo francouzské ztřeštěné komedie. Navíc bylo vidět, že herci si natáčení užívali každým coulem.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16