Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Krimi
  • Pohádka

plakát

Pojďte pane, budeme si hrát - Potkali se u Kolína (1965) (epizoda)

Moje oblíbené pohádka, když jsem byla malá. Teď jsem je viděla znovu, je to klasika, která pro mě nikdy nezestárne. S odstupem času, ale zjišťuji, že vůbec nemám ráda toho většího medvěda, on toho maličkého pořád stírá a je hrozně protivnej a škodolibej.

plakát

Mr. Bean (1990) (TV seriál)

Rowan Atkinson, jako Mr. Bean, je opravdu skvělý, nikdo jiný nedokáže beze slov vyjádřit to co on, pouze mimikou. Bohužel, já si potrpím spíše na mluvený humor, proto dávám pouze 4 *, nemůžu jinak.

plakát

S Italem v kuchyni (2009) (TV pořad)

Bez mučení přiznávám, že tohoto pána bych chtěla mít doma. Vařit umí, krásně o jídle vyprávět umí a je gentleman. Přímo pastva pro oči i pro uši, takový chuťově vizuální orgazmus.

plakát

Babicovy dobroty (2008) (TV pořad) odpad!

Ó můj bože, was ist das? Jak někdo může vařit a upravovat si ne jednu, ale všechny suroviny k obrazu svému! ,,Když nemáte tuto surovinu, nahraďte jí touto, když nemáte ani tu, nedávejte tam tedy nic." A pořád si myslet, že je to stejný recept! Podobně vařil i pejsek s kočičkou. ,, Dáme tam vše, co máme rádi." A jak to dopadlo.

plakát

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Další z arogantních krutých a podlých mužů, kterého člověk musí jedině milovat. Navíc ví, o čem mluví a vypadá to, že opravdu umí vařit. Takže nemůžu jinak než ***** mischelinských hvězdiček.

plakát

MISS České republiky (1989) (TV pořad) odpad!

Neříkejte, že stejně jako miss, netoužíte po celosvětovém míru a po ideálních mírách!!! :oD

plakát

Californication (2007) (TV seriál)

Šálek mojí kávy. Pro mě, je to určitě povedenější verze Sexu ve městě. David Duchovny, nemá chybu.

plakát

Berlín, Berlín (2002) (TV seriál)

Jeden z mých oblíbených seriálů, který naštěstí není tak profláknutý, aby ho opakovali pořád dokolečka. Viděla jsem ho teď po letech znovu a pořád stojí za vidění. Navíc propojení s komiksem, se mi opradu zamlouvá, snad ještě více než dřív.

plakát

Ally McBealová (1997) (TV seriál)

Ally McBeal, pro mě byla jasná srdcovka. Nyní jsem ještě nenašla odvahu, shlédnout ji po letech znovu, mám pořád nějak strach, že již nebude takavá jako dřív.

plakát

Akta X (1993) (TV seriál)

Pamatuji se, že jsem na Akta X koukala tajně jako dítě, byla jsem z nich značně ,,vypleskaná" a byli pro mě kultovní. Nedávno jsem viděla několik prvních dílů v repríze a nestačila se divit. Z dnešního pohledu jsou pro mě díly hrozně dlouhé a postrádají děj, je tam spousta slepých míst a nějak pro mě ztratili pověstnou záhadnost. Jakákoliv dnešní obyčejná kriminálka, bohužel na mě působí tajemněji, než tento kultovní seriál.