• Thriller

Smrtící parazit (2009)

Hlavní dojem z filmu-silně nesympatická hlavní hrdinka. Možná za to může dabing, možná ne. Ale celkově mi ani námět filmu nepřišel ničím originální.

REC 3: Počátek (2012)

Pro mě tento "díl" série REC vystihuje jedno slovo - kravina. Pokud se tento film snažil o jakousi parodii, možná bych ještě hvězdičku přidala, ale tak nějak mi při přijde, že to je často jen velmi nepodařená a nechtěná parodie. Hvězdička tedy patří celkem slibnému začátku a představiteli hlavní mužské role, který se mi líbí jako chlap, leč herecké schopnosti asi zapomněl doma ve skříni.

Hotel Paradise (2012) (pořad)

Budu tu exotit s třema hvězdičkama, ale vážně jsem se na každý díl těšila. A co jsem odpozorovala z okolí, tak jsem nebyla sama. Něco na styl nikdo se na to nedívá, ale všichni o tom mluví....takže co z toho plyne? :-)Člověk se na to nemusel soustředit a klidně se u toho dalo totálně vypnout a stejně vám "obsah" neuniknul. Jako kulisa např. ke svačině a milionu dalších věcí ideální :-D

Storm Warning (2007)

Slibný začátek i o trochu slabší střed pro mě ke konci totálně pohřbila hlavní hrdinka, která se náhle změnila v McGyvera. Podobné "náhle objevené" schopnosti postav ve mně stoprocentně vyvolají pocit, že já být na jejím místě, zhebnu a ani se nehnu. Protože při snaze vytvořit to, co ona, bych se asi odrovnala sama.

Hrůzná minulost (2012)

Několik velmi silných momentů - při vzpomínce na ně, mi přeběhne mráz po zádech. Navíc si film pohrává s celkem neotřelou zápletkou - takže malé plus k dobru :-)

The Divide (2011)

Váhám, jestli dát 3 nebo 4 - dojem to ve mně určitě nechalo na 4, možná i trošku víc. Nejvíc mě překvapilo to, že se film asi po 20 minutách začal ubírat směrem, který mě zpočátku vůbec nenapadl a o to větší byl můj šok, který se s blížícím konce ještě zvětšoval. Jen je otázka, jestli to, co se ve filmu odehrávalo, nebylo už za hranicí toho, co snesu :-) Horory mám ráda, ale zvěrstva podobného typu podruhé vidět nechci. Takže ve finále 3 a 1/2