Tváří v tvář (1997)

Neskutečné akční drama, které dokáže povzbudit náladu při nedělním vstáváním. John Woo natočil exkluzivní a nádherný kousek, který mě doslova pohltil. Na to, že je to celkem starý film (1997) si zaslouží opravdu skvělé hodnocení. Výborný příběh a výborná herecká dvojka v podání Johna Travolty a Nicolase Cage. Velmi povedený a chytrý nápad stvořit tak neobvyklý film. Pro mě jasných 5*****.

coolMEN (2012) (pořad)

Absolutní blbost na druhou. Jediné co zachranuje tenhle sh1t je to, že to má v ukázkách pěkné holky :D

Family Album (1993) (seriál)

Absolutní blbost, která má "učit žáky, jak správně používat angličtinu v civilu". Ale to je asi tak vše, znám mnohem lepší "pomocné" seriály, které mají stejný základ.

Tři dny ke svobodě (2010)

Velmi dobře přehnané akční dilema. Russell opět nezklamal a předvedl to, co dokáže jen ten pravý drsnák. Tohle je teda hit.

Prometheus (2012)

Parádní, extrémně dobré, malinko hororové a především velmi dobře povedené! Tak to si představuji dokonalé sci-fi se vším všudy. Kam se hrabou dnešní sci-fi filmy, jako je Bitevní lod nebo ostatní ptákoviny. Viděl jsem malou ukázku tohohle filmu a řekl jsem si, že tohle bude strašná blbost.., ale opak byl pravdou. Vše bylo opravdu dobře propracované. Ne že režisér vybral dobré herce, ale i příběh měl něco do sebe. Viděl jsem tu mnoho komentářů o tom, že je to jako film s větřelci, bez "vetřelců" tak s tím souhlasím. Ale napsat, že toto byl nudný film? S tím absolutně nesouhlasím. Už na začátku jsem byl uchvácený krásou efektů dnešní doby. Je pravda, že akčních scén si tu užijete velmi málo, ale stojí za to!!! Nemohu uvěřit, proč tak malé hodnocení sakra?! Já jsem se parádně bavil a celé 2 hodiny jsem koukal a obdivoval tu krásu. Posledních pár minut filmu, je nejlepší.. tam jsem měl otevřenou tlamu a nemohl jsem uvěřit co jsem to shlédl za boží film. Můžete jen hádat, co vás čeká na konci filmu.. Rozhodně to nebude nic nudného :). Těším se na dvojku, doufám že se i ta povede.

Muži v černém 3 (2012)

Skvělé jako vždy, Will Smith nikdy neomrzí ani i nabručený Tommy Lee Jones. Pro mě velice dobře natočené pokračování i když se slabšími scénami.

Elitní komanda zblízka (2012) (seriál)

Velmi povedený "mini fílmek" ,neřekl bych že je tohle dokument, ale budiž. Co se týká tohoto "dokumentu" tak to je opravdu povedené. Shlédl jsem mnoho takových různých dokumentu na toto téma, ale žádný nebyl tak dobrý jak tenhle. Opravdu skvělé a přesvědčivé informace o všem a základních principech, postupu a zbraní speciálních jednotek ve světě. Když si vemu, že tak ukazovali a rozebírali M16 a ostatní příslušenství, tak to doposud ještě nebylo vůbec v žádném dokumentu. Děkuji Prima Cool, že to sem dali. Jediný háček je asi v tom, že je to příliš krátké.

Xena (1995) (seriál)

Nudáááá.

Drtivá porážka (2008) (pořad)

Slušná show, plných držko pádu.. pro mě skvělé.