Patrola (2012)

Z obyčejného filmu, který se točil poněkud "divně" se z toho vyklubalo úžasné a zároven smutné herecké dílo. Život dvou poldu, do kterých zasáhne jejich práce.. prostě úžasné. Myslím si, že filmu dodalo štávu to, že režisér opravdu vypral dobré herce zejména Jake Gyllenhaala. Opravdu fantastické dílo s velmi smutným koncem. Bravo.

Soudný den planety Země (2006)

Vydařené, skvělé, zajímavé a zcela uchvátné. Tak takhle přesně má vypadat pravý dokument!

Nebezpečná rychlost (1994)

Stará dobrá tutovka, která nikdy neomrzí! Hlavně díky velkému herci Keanu Reevesovi.

Méďa (2012)

Dokonalá komedie, nikdy jsem se tak nenasmál.

Total Recall (2012)

TOTAL AWESOME!!! Tak bych to asi nazval, protože co dokázal Len Wiseman, to je boží dílo. Vůbec nechápu proč má tento film tak nízké hodnocení? Sice na začátku je v tom taková míchanice, že nevíte o co vlastne ve filmu jde. Ale později vás to přejde a kocháte se krásou filmu. Výborný a prostě výborný! Nejdřív se mi zdálo divné, dát Colina jako hl. postavu, ale nakonec jak se úkazalo, že to ještě umí a hodně dobře. Podle mého, by si tento film zasloužil být v Top 5 nejlepších sci-fi filmů v tomhle roce, protože to je neskutečná podívaná. A co Kate Beckinsale a Jessica Biel? Prostě sexy nádhera.

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Možná to je blbost, tomuhle dávat plný počet bodů, ale mě se to prostě líbilo. Libilo se mi to když jsme byl malý a líbí se mi to do ted. Skělé zabité odpoledne s Chuckem.

Robin Hood (2010)

3 hvězdy za unikátní bitvy, ale to je asi tak vše.

Ochránce (2012)

Kdo je lepší než Chuck Norris? No přece Jason Statham.., lepšího kandidáta bych asi opravdu nenašel. Abych pravdu řekl, Jason poslední dobou opravdu letí doslova prolétává mezi akčními filmy a je v tom sakra dobrej. Nejdříve Kurýr, Zastav a nepřežiješ, Postradatelní a potom tohle. Samozřejmě, že má i více filmů, ve kterých válí, ale to tady nebudu psát, protože bych se opravdu upsal k smrti. Jak už jsem uvedl.. Jason Statham je bůh akčních filmů, který stojí proti velkému rivalovi Liam Neesonovi. Film byl dokonalý. Přestřelky v ulicích, krvavý jatka, eliminace Rusáků a Triád. Co se mi na filmů nejvíce líbilo to, že i zkorumpovaní poldové dokážou být jak parazité tohoto světa. Ještě jedno "plus".. pravá ruka čínského bosse, byl opravdu extra třída. Toho potkat tak mám kaši v kalhotech.

Okrsek 13: Ultimátum (2009)

Hodně slabý o proti předchozímu dílu, který byl velmi dobrý. Pro mě osobní zklamání. Jediný důvod, proč jsem dal 2** je ten, že začátek jako úvod do filmu byl opravdu luxusní, ale tot vše.