Pán prstenů (1978)

První pokus o adaptaci slavné trilogie J. R.R. Tolkiena. Dopadl celkem dobře. Na to, že je to animák tak se na to dá koukat,samozřejmě tam jsou nějaké chyby.. obrovské chyby, ale když je to poprvé co natočili Pána prstenů, tak prostě nemá význám to tady kritizovat. V tě době to viděli "božský film"... v naší době to je jak "obrovský propadák", protože jsme si už podrobili Pána prstenů z Jacksnovy fantasie .

MasterChef (2012) (pořad) odpad!

Pardon, ale tohle to je moc. Ten náš národ je jak kopírka.. MasterChef v české verzi? Farma.. česká verze "Kdo přežije"? Co ještě přijde? Faktor strachu po česku? Ach ta nova.

Vzpomínky na lásku (2004)

Krásné a smutné, tak bych to prostě nazval. Úžasně zpracované a tak výborně sehrané,že budete jen koukat. Další důkaz, že korejští herci mají nejlepší herecký výkon ve filmech. Bohužel nemohu dát plný počet bodů... Čekal jsem, že konec bude smutnější a tak si ho víc "užiju", Což se nestalo. Nevím jak to popsat.. film nebyl nudný ale i nijak zajímavý.

Kdo přežije - Mikronésie (2008) (série)

Fanoušci vs. Favoriti.. Tak jak to asi dopadne? Všichni přeci víme, že favorité je zničej. Jediná chyba na téhle řadě bylo to, že jedna kráva jménem "Cirie" vyřadila Yau-Mena.

Utopenec na útěku (1998)

Vtipné a stále dobré, tak jako Leslie. Ale myslím si, že je to o něco slabší než nahé nebo žhavé střely.

Biyeolhan geori (2006)

Rozhodoval jsem se mezi třemi nebo čtyřmi body, ale nakonec jsem musel dát prostě ty čtyři bodíky, protože ten film opravdu stál za to se na to podívat. Myslím si, že bylo zbytečné natočit dvě hodiny filmu, který ještě byl k tomu nudný a nezajímavý. U některých scén jsem to musel vypnout a posunout to prostě dál, protože to prostě nešlo. Jediné co film udržoval nad vodou bylo to, že obsahoval velmi atraktivní herce a skvělé herecké výkony ( hlavně ty bojové, které jsme si užili jen málo). Hodnotím 4*****, ne jenom, že je to korejský film, ale proto že to je odlišný gangsterský film z jiného pohledu.

Okrsek 13 (2004)

Senzace, prostě senzace! Rychlé, přehledné, dobré a parádně natočené ve všech směrech.. co víc si přát? Velmi jsem se bavil, hlavně u parkurových triků co tam ti "blázni" předváděli. Ale i přes ty všechny dobré scénky nemohu dát plná počet bodů. Děj skvěle natočený a herci skvělí též, jediná chyba, kterou ten film má je to, že režiséři dali do filmu jako zápletku bombu, která zabije 2 miliony lidí. To se jim opravdu nepovedlo. Tak skvělý film, a oni ho připálej jak kus připáleného vajíčka na pánev.

Klub vyděračů (2007)

Zajímavý nápad stvořit takové dílo, ale kde je to kouzlo? Já ho tam vůbec nenašel... Na některých místech nudné a otravné, až jsem málem umřel.

Ghost Recon: Alpha (2012)

Velmi slušně povedený "mini" filmek. Dostal jsem co jsem chtěl a to jsem dostal. Zajímavý zpracování a těch pár vojenských tríčků? Hm co na to říct..., taky bych si chtěl takovou věcičku pořídit domů.

Old Boy (2003)

Nijak zvláštní, čekal jsem teda od toho teda více.