Sběratel kostí (1999)

Hodně slabé krimi, kde jsem si zapamatoval Denzela v roli, kterou jen proležel a Angelinu Jolie, která to obskákala za něj.

Muž v ohni (2004)

Denzelova mexická jízda mne moc neoslovila... ale kde se tam vzal Marc Anthony?

John Q. (2002)

Hodně stupidně naivní, že s pistolí si člověk vynutí transplantaci srdce a ještě je za hrdinu.... kva co to je?

Pomsta (1990)

Kevin Costner začínal a Anthony Quinn pomalu končil a tady si zahrál jednu z posledních smysluplnějších věcí.

Zelený svět (1996)

Nekonfliktní film se dvěma hvězdami. Pro golfisty asi o něco příjemnější film, než pro negolfisty, kteří se ztrácejí už jen v pravidlech té venkovní hry.

Posel budoucnosti (1997)

Námět možná dobrý, ale má to takový televizní formát, který mi evokuje Xenu bojovnici nebo co. Nuda a filmová impotence v jednom. Zlatý Vodní svět.

Zákon gangu (2008) (seriál)

Motorkářský gang - celkem originální seriálový námět, proto dávám nějaké hvězdy, jenže od určitého počtu dílů se opakují stereotypy zobrazení alfa samců dle amerických šablon až mne to přestalo bavit. A taky mám problém s disneyovským vyobrazením motorkářského gangu jako party fajn chlapíků. Když jsem četl rozhovor s Charlie Falcem, který se infiltroval do Vagos ( jeho story byla velmi dobře zfilmovaná v Gangland undercover, takže pro lidi co zajímá více přiblížená realita motogangů je to asi názornější ) tak průměrný člen motogangu je agresivní hovado, který fetuje, mlátí ženský, podráží svoje soudruhy a celkově je tenhle typ zločinců na spodních příčkách organizovaného zločinu jako spíš primitivní.

Mordparta - Teambuilding (2017) (epizoda)

Teambuilding - tak se mi zdá, že s tímhle seriálem to jde mírně z kopce.

Mordparta - Bratři (2017) (epizoda)

Ajajaj !! na poradě tvůrců Mordparty asi přemýšleli jak oživit tuhle krimi sérii - mohlo je napadnout cokoliv, třeba Bartoška nalezne ztraceného syna, Kotek si najde milence, kterého bude hrát Jiří Mádl, Pavel Batěk by se třeba mohl v následujícím díle i usmát, Markéta Plánková by se mohla nahatá deset minut sprchovat a přemýšlet jak to bylo s tou Mikoličovou... kdepak , všechny tyhle varianty by byly moc obyčejné, takže v tomhle díle se najednou objeví agenti Mossadu, kteří zválcujou české trestní právo. Tyhle absurdní fantasmagorické odbočky hážou průměrný siolidní krimi seriál pěkně do hajzlu.

Mordparta - Krev (2017) (epizoda)

Vítejte na Primě v seriálu, kde při milostných scénách je zakázáno ukázat byť jen jednu malou bradavku jako v americkém puritánském filmu, ale řeší se tu vražda zdravotní sestřičky, které někdo vykuchal dělohu.