Pokoj č. 10 (2006) (seriál)

Velice zajimavy a slibny namet.Skoda,ze se natocilo jen 6dilu.Nevyuzity potencial.Tech veci,tech kombinaci,tech honicek se ,,sberateli,,co mohlo byt..Mohlo..

Dexter (2006) (seriál)

SUPER!!Snad nejlepsi hrany serial.Doslova me sezral a vzdy na chvili vyplyvnul na konci epizody.Kam soudy a jejich pravomoci nemuzou,tam nastupuje na radu Dexter!Prvni 2sezony super,pak uz pouze vysoky nadstandart;-) Rita mi casem zacala lezt krkem,ale stejne sem to, co se ji stalo jaksi nepochopil.Ted se chystam slupnout jako malinu 6.sezonu a budu cekat na 7.

Pohřben zaživa (2010)

Aaa, tak to se moc nepovedlo. Námět slušný, ale bylo tam, alespoň pro mě, několik nelogických chyb a tím ten film degradovaly..škoda. Jinak ten konec mě překvapil.

Comeback (2008) (seriál)

Serialova ,,jednohubka,, u ktere nemam problem si ji pustit i nekolikrat a vzdycky se zasmeju.Pro me za 4*.

Vrchní, prchni! (1980)

Duo Svěrák Smoljak mám moc rád, tenhle film je klasika, ale zanechal ve mě pocit jen za 3*. Za silné 3*.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Škoda, že jsme se na poslední díl tolik těšil. Těšil jsem se na strhující finále, co se týče souboje. A to se mi nedostalo. Na druhou stranu hodně zajímavé rozuzlení prof.Snapea. V budoucnu tomu dám určitě ještě jednu šanci. Prozatím u mě jen 3*

Avatar (2009)

Nejlepší film poslední doby, co se týče efektů. Naprosto oku lahodící záležitost. Scénář nic moc, vlastně takové dobytí Ameriky, ale ta příroda, soužití s ní (v případě Naavijců) Vůbec bych se nezlobil, když by film Cameron rozdělil na dva díly. Objevení Pandory, delší pohled na Zemi (cca 1minuta v rozšířené verzi),ten kontrast, život kmene Naavi.. s tím si mohl taky trochu vyhrát. Vše ostatní skvěle "vymazleno".Zvířata, rostliny, krajina.. Viděno IMAX 3D,kino 2D,3D, +16min.extended BD.

Nenávist (2004)

Dobře natočený horor. Jak už bylo psáno, sednout si potmě, nejlíp o samotě a sluchátka.. brrr..Kouknul bych se klidně i potřetí, počtvrtý, ale už asi ne..

Vřískot 4 (2011)

Zase sem se jednou rozhodl, že si pustím horor..Co se mi ale dostalo, se nedá nazvat thrillerem, mysteriozním a už vůbec ne hororem. Hodně slabou komedií možná.. Zklamání,zklamání..nelogičnost, místy trapnost.. Ztráta času pro mě.