Total Recall (2012)

Vizuálně moc pěkný snímeček, který nemá moc společnýho s původním filmem (i když,dlouho je to, co jsem ho viděl naposledy..), vyjma tří (.) (.) (.) však vy víte čeho. Postavy mi moc k srdci nepřirostly hudba pěkná (trochu mi připomínala Inception..). Bojím se ale, že po dočasném vizuálním opojení nejspíš slezu o jednu *.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Masakr stejně jako jednička! O něco více hvězd, včetně té, která vypila vodu z kohoutku na ex, anebo díky které mají žirafy tak dlouhý krk! Hlášky super, krve litry, tuny nábojů, super nostalgie! Viděno s titulkama a úpřímně, moc se netěším na dabing, protože ty hlášky..nechci ani pomyslet, jak by to mohl dabing zkazit.. I WILL BE BACK!

Elitní komanda zblízka (2012) (seriál)

Úvodní díl celkem solidní.Trochu mi tam vadí to neustále opakování (tak běžné v amerických dokumentech) jak pro blbce.. Uvidíme další díly

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Silnější 3*. Předchozí díly jsem viděl,ale moc si to nepamatuju.Jakás takás nostalgie na mě zapůsobila (obzvlášť,když jsem přesně v jejich věku).Sranda byla.Samozřejmě je lepší vidět předchozí díly

Ženitba (2009) (divadelní záznam)

Nevím,možná sem nebyl správně naladěný.. Dalo se to, ne že bych se u toho smíchy potrhal..Hrzánová paráda,Holub a jeho grimasy taky dobrý, Taclík jako dohazovač super i Hrušínský a spol. Možná při repríze změním hodnocení.Tak či tak na Hrdého budžes(e) to opravdu nemá

Cesta na tajuplný ostrov 2 (2012)

Dobrodružný film s pár pěknýma trikama, pár nepěknýma trikama jako z doby před 10lety. Občas hooodně nelogický (zbořená Atlantida?!WTF?, velikosti zvířat, včela-ten rorýs,či co to bylo) Hezky barevný to bylo. Schválně koukejte, kolikrát si the Rock převlíkne tričko..Nebo jak jinak je možný, že ho v jednom střihu má zpocený, vyleze zpoza liány a je krásně suchý.. :-)) Sranda. Ve filmu kráčející skála taky podobný (tam to byla škuba na tričku)

Rychle a zběsile 5 (2011)

Po delší době přidávám jednu hvězdičku navíc. Pěknej nářez.Člověka to zabaví, má to spád a jsem ochotnej přehlídnout i pár WTF? momentů.Takže 4*

Černá kočka, bílý kocour (1998)

Jee,to byla bejkárna.Hudba temperamentní, cikánská. Romano hip hop.. Každopádně,myslel sem,že to bude lepší.Dabing super. Slabší 3*

Dokonalý trik (2006)

Hodně silné 4*. Na moji hlavinku dost překombinované, neočekávané, ale zábavné.Možná po dalším zhodnocení zvednu na plný počet, protože vlastně nemám tomu filmu co vytknout.