Kronika (2012)

Tak tohle se mi opravdu líbilo. U tohohle filmu bych si klidně představil o 10-20minut delší stopáž a trošku rozvinul ten "nález" i ostatní 2 hlavní postavy. Parádní triky! Super nápady a zpracování.

Jackass: Film (2002)

Tohle ,,dilo,, budete bud milovat,nebo nenavidet.Banda typku,podle me silne zhulenych,ktera vyvadi nekdy silne nechutny,nekdy hodne zvlastni,nekdy hodne prasteny kousky.Nejde ani tak o film,jako spis o sbirku ruznych skecu,kravin,co vyvadi.Kdyz nad tim tak premyslim,tak nedam 3*,ale jen dve.

Pán času (2005) (seriál)

Viděny zatím 2díly.Efekty tak z doby Červeného trpaslíka,vtip 0, herci taky nic moc,nápady zatím taky nic moc..zkusím ještě pár dílů.Dám tomu šanci..Zatím veliké zklamání.

Piráti! (2012)

Pěkné animace,sranda byla. Animák pro děcka, předvídatelné situace. Za mě silnější 3*. Viděno 2D s č.dabingem, který je podle mě na slušné úrovni.

Avengers (2012)

Po návštěvě kina mírné zklamání (v té době to byl 12.nejlepší film).Za sebe dát 5* nemůžu. Nic přelomového. Hawkeye a Black Widow mi přišli zbytečný, navíc. Hulk dostal celkem málo prostoru, pro moje potěšení to zachránil Downey jr.. Cpt.America místy otravnej a taky nedostal moc prostoru (naštěstí). Efekty parádní, vo tom žádná, párkrát výbuchy smíchu v kině. Na 3D snad radši ani nechoďte-to 3D bylo 3D?!?? Za mě 4*. Pobavil jsem se, úkol to určitě splnilo.

Projekt A (1983)

Narazil jsem na tenhle starší film s Jackie, tak že na něj mrknu. Stáří filmu, co se týče hudby, dabingu, je na filmu jasně vidět. Snažil jsem se toho oprostit. Kaskadérské kousky J.Chana jsou na výborné úrovni, nechtěl bych být v jeho kůži. Je vidět, že některé "srandovní kreace" prováděl už dříve.. Zamotaná akce, líbilo se. "Jak daleko je pevnina?" "Sto metrů" "Co,žádnou nevidím" "Sto metrů pod hladinou!" :-)))

Bez soucitu (2010)

Co to jako bylo? John Travolta alias Chuck Norris..Nechytlo mě to,i když to mělo rychlý spád. Na mě až moc rychlý,..zmatečný, zbytečný..

Vyměřený čas (2011)

Aaach jo.. Po přečtení recenzí a hodnocení (74%) sem si říkal,že by to mohl být dobrý film. A já se na něj tak těšil.. Zklamání,zklamání... Nápad by nebyl špatný, což o to. Ale některé chvíle bylo hodně odfláknuté. Jakmile je tam pro mě nadmíru WTF!!! momentů, tak to se na mě nezlobte, to nedávám.. MOŽNÉ SPOILERY! "Někdo tam říkal, že tak žije už 70let..tzn.cca 2070?Dejme tomu. Ale auta jak ze 60´s let,pistole novodobé, o nějaké budoucnosti ani nemluvě, telefonní budky?? Žádné mobily, nebo nějaká udělátka??! Podivné počítání času, kupčení s časem..." KONEC. No je toho dost, co snižuje film. Obsazení slušné, holkám to slušelo. Napětí: ** Střih *** Hudba **** Humor 0

Tintinova dobrodružství (2011)

Vizuálně velice slušný kabátek, zábava tak pro rodiče s dětmi. Koukám, hudba,nominace na oskara? Tak abych řekl pravdu, mě tam docela vadila. Ne, že by byla špatná,to ne, je byla všude a byla na můj vkus docela nahlas. Jinak, připraveno na další díl, tak uvidíme, kdy se dočkáme. Líbilo se.