Zátah: Vykoupení (2011)

Komu se líbil Ong-bak, tak tomu se bude líbít i tohle. Cákance krve z krčních i dalších tepen,přeřezané achylovky,lámání kostí jak sirky,skoky a pády..masakr.

Za kačku svlíkačku (2009) (pořad) odpad!

MASAKR!! Jednou večer jsme na to při mém oblíbeném neurotickém klikání ovladačem nešťastnou náhodou s manželkou narazili. No mazec. Tak pánečkové, kdo mě svlíkne, no šup, šup..no volejte, šup. Noo? Volejte, šup.. To bylo moc.. po pěti minutách sem odpadl. Polovička se vedle v obýváku ještě čtvrt hodiny tlemila indebilenci té vyvinuté silikonové slečny. Podobný případ jako EzoTv..

Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

Fajnová pohádka pro celou rodinu. Efekty pěkný,voda fakt parádní..Vtípky byly povětšinou taky dobrý. Nejvíc mě dostala scéna ze Statečného srdce. Bomba! :-)) A pak prozrazení tajemství dvojčat, proč se nebojí konce světa. Jinak zápletka klasická.A opět mě český dabing, ač na vysoké úrovni, nezklamal!Jako snad ve všech animácích pro děti (mimo Wall-E) opět sprosté slovo.Možná sem hnidopich,ale kdyby mě potomek nazval idio*em, a že to slyšel v Době ledové, no nevím.. Silné 3* .Viděno ve 3D.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Podle mě, není tomuto seriálu moc co vytknout, alespoň co se mě týče. Příběh, resp.vícero rozvětvených příběhů velice slušný, člověka to vtáhne rychle do děje, i když mám občas trochu problémy se zorientovat v těch rodech a jménech. Prostředí parádní, kamera parádní, chuťovky ve formě "cákanců" krve taky dobrý (mohlo by jich být klidně víc), obsazení herců super (až na toho krajně nesympatického princátka). Zkouknuto 7dílů - těším se na další. Dávám silné 4* na 5* mi tam trochu chybí-víc soubojů, míň kecání; kde jsou noční chodci? Uvidíme jak dál

Vesnice roku (2011) (studentský film)

Tak jako komedie bych to moc nenazýval.1-2 veselejší momenty to mělo, jinak spíš takovej příběh o kanalizaci na h*vno. Vetchý nezklamal, ostatní taky ne. Jak tu někdo psal, jako pilot k seriálu by se to hodilo. I když radši asi ne. Na Okresní přebor by to stejně nemělo.3*

Diktátor (2012)

Je těžké hodnotit takovýhle film. Nějakou extra pointu (nastavení zrcadla USA?) sem v tom nehledal, jen sem se chtěl pobavit. Podařilo se. Párkrát sem vyprskl, párkrát sem na to jako fakt čuměl, párkrát trapárna. Místy hodně drsný vtípky.

Statečné srdce (1995)

Jeden z mých nejoblíbenějších historických filmů.Co na tom,že to trvá 3hodiny.Je to super.

Blade Runner (1982)

První shlédnutí (verze director´s cut 1992) mi trvalo cca 3,5 hodiny.(film má 1:51hod.) Místy nuuuda převeliká. Oceňuji pochmurné město, ten neustálý déšt a "big brothera", protože to jak tam furt všude svítily ty reflektory, to bych se z toho zvencnul. Ale o čem ten film vlastně byl?? Můžeme žít jenom 4 roky..Hmm, to máš smůlu..Ne, ty máš smůlu, umři!.. Možná tomu dám ještě někdy šanci, možná ne. Slabé 3*.

Mupeti (2011)

Taková klasická rodinná "blbina"s happyendem. Párkrát sem se zasmál. Ale co mě nasr*štvalo, je to jediný sprostý slovo ve filmu- to je idiom,ty idi*te! Člověk na to kouká s malým škvrnětem a pak mu vysvětluj, co je to idi*t, nebo jako v případe Kung-fu pandy mag*r. Proooč?

Věc (1982)

Tak a je to tu zase. Zase jsem se podíval na "must-see" film ze starých dob a zase zklamání. Vadila mi hudba, vadily mi střihy mezi jednotlivými záběry, vadily mi pohledy kamery na jednotlivé herce(ač to zní blbě). Nevadil mi scénář a nevadily mi efekty "věci". Jinak zklamání. Asi jsem moc povrchní a časem pochroumané filmy na mě tak nepůsobí.60%