Terminator Genisys (2015)

Včerejší projekce nového dílu Terminátora mě hodně překvapila. Podle počtu * je jasné, že mile. Aktuální hodnocení na csfd ale 71% a pomalu klesá. Mě však film hodně bavil. Skákání "z časů do časů" mě baví. (Butterfly effect, Na hraně zítřka,..) První 2díly si pamatuju opravdu jenom matně, hlavní příběhovou linii samozřejmě znám. Tohle je takové pokračování. Super efekty, super (staro)nová hudba, herci v pohodě, humor, napětí, skoky v čase... Já jsem velice spokojený 90%

Mladý mistr (1980)

Starší filmeček s J.Chanem. Některým by mohl vadit ukňouraný, upištěný dabing, ale choreografie, sranda a hlavně nekonečný závěrečný souboj se záporákem to všechno přebijou.

Divergence (2014)

Podobnost s Hunger games se tu rozhodně nezapře. Celkově všechno fajn (až na to kopírování), ale našlo by se tu pár nelogičností. Celkově silnější 3*

Sharknado 2 (2014) (TV film) odpad!

Přemýšlel jsem jestli dát aspoň jednu * za to, že jsme se občas zasmáli těm pitomostem, ale to bych tu kazil hodnocení. Pitomost na entou, ztráta času plná nelogičností, hrozného scénáře, střihu, triků, všeho.. Ale s tím jsme do toho šli, že to bude taková chujovina

Grandhotel Budapešť (2014)

Pro mě opět nedoceněný a ne zcela pochopený Wes Anderson..Prostě mu nemůžu přijít na chuť. Zvláštní styl vyprávění, zvláštní vtipy,nevtipy..

Osvícení (1980)

Výborný výkon J.Nicholsona. Některé pasáže docela odfláknuté (chtělo by to ještě víc probrat stádia "rozkladu"), ale jinak velice slušný psycho thriller s prvky hororu (kterýho by mohlo být taky klidně víc). Co bych ale vystihl, je úžasný hudební doprovod. Ke konci filmu, jsem až musel ztlumit o něco zvuk, protože by se to pískání a kvílení nemuselo líbit dalším podnájemníkům a s rozklepaným hlasem(a kudlou v ruce) by mě třeba mohli přijít poprosit o ztlumení.

Otec prasátek (2006) (TV film)

Jako nezasvěcený čtenář Zeměplochy jsem trošku tápal. Vtipy docela ušly, ale že by mě to nějak zvlášť oslovilo..

Začátky (2010)

Pokud se během filmu dívám na čas, kolik zbývá do konce, je něco špatně.. A tady jsem se už po hodině netrpělivě koukal, kdy bude konec.Slabší tři *

Pompeje (2014)

Takový slabší tři hvězdičky. Efekty na dobré úrovni,ale logika si dala celý film oddych. Film, ve kterém sem poprvý viděl, jak někdy zlomil meč, který má zapíchnutý v sobě a s tím pahýlem někoho pak probodne.. nebo, že s dřevěným špalíkem se dají otevřít pouta... Takový mix Gladiátora, Spartaka, Titanicu, atd.