Zmizelá (2014)

Naprostá bomba. Tak jak jsem se plácala po ramenou do cca 100 minuty filmu, že jsem opět vše prokoukla a nikdo si na mě nepřijde, tak pak mi spadla čelist.. Hurá, konečně, že jsem se načekala!

Labyrint: Útěk (2014)

Vcelku dobrá zábava na páteční oddychový večer. Nic převratného, ale hezky jsem se chvílemi bála.

Století Miroslava Zikmunda (2014)

Prostě nejlepší, pozitivní i dojemná atmosféra celého dokumentu, hrozně mi to celé připomnělo vyprávění mého dědečka a pradědečka.

Noe (2014)

Když váháte mezi odpadem a plnou palbou, je to vždycky špatně - vyleze z toho jen další nicneříkající průměr..ach jo, hrozně bych to chtěla strhat za nudu, patos, nesmysly apokalyptických rozměrů a přemrštěnou stopáž, ale zase herci, kamera, nálada a snovost versus syrovost to nedovolují! Takže asi tak, čistých 50%.

A dost! (2013)

Hodně příjemná záležitost, takové 3,5 hvězdičky. Zasmála jsem se i uronila slzu a myslím, že za deset, patnáct let film ještě víc docením :-)

Knězovy děti (2013)

Svižná vtipná komedie z kouzelného kouska světa, pádící vpřed díky nosné zápletce a klasicky hopsavé balkánské hudbě. Přerod v drama v posledních minutách je nečekaný, ale i tak nespadne řemen a musím chválit.

Volný pád (2013)

Strašně sexy, vážně..budu se tu opakovat, ale tak krásnou ústřední dvojici aby člověk pohledal. Pomalé sbližování, zakázaná touha, rostoucí cit, pocity viny, snaha o vytěsnění a nakonec...podívejte se na to, zahoďte předsudky a směle do toho!

8-Ball (2013)

Atmosféra, děj, kamera, herci super..trochu škoda samotného závěru, ale odpustím. Pár záběrů dost naturálních, kdy si člověk s jistým potěšením říká, kam až jsou herci schopni zajít..Severská dramata mají prostě říz!