Mike a jeho ultras (2016) (studentský film)

Film má hlavně předat informace, a ukázat Míšu v jiném světle. Film by měla hlavně vidět Míšova cílová skupina 9-16 let aby si uvědomili, že ne všechno co někdo řekne na internetu je pravda. Asi nemá smysl film hodnotit. (pokud jde o umělecký film tak se omlouvám)...Díky Jindro

Strážci - Watchmen (2009)

Pro mě nejlepší film o superhrdinech. Co k němu říct... Nebezpečně dokonalé herecké výkony, podmanivá hudba, excelentní myšlenka, zábava pro inteligentí populaci a to Intro je nezapomenutelný - nutnost shlédnout vícekrát. Možná pro někoho zbytečně dlouhý film, ale stojí to za to u něj vytrvat. Napodruhé lepší zážitek. 2001: Vesmírná Odyssea mezi superhrdinskými filmy.

Věc (1982)

Film Vás od začátku vtáhne do sebe svou atmosférou strachu z faktu, že je všechno v háji a u nikoho nemůžete nic předvídat... Nezapomenutelné scény, hudba a ticho. Na svou dobu převratný film svými neuvěřitelně sofistikovanými efekty. Možná někomu můžou připadat komické, ale to je dnešní dobou se současnými (přiznejme si: občas dost nepovedenými) CGI efekty. Pastva pro oči a zlý sen trenclí... Není to sice nejhororovější horor, ale pro mě osobně nejlepší.

Mládeži nepřístupno (2013)

Špičkoví herci Hollywoodu si řekli že si natočí z rozmaru béčko s řadou skečů, klišé a nechuťáren. A povedlo se jim to na jedničku. Nemůžu říct, že jsem se nezasmál... Zasmál! Zasmál, ale čekal bych že si vymyslí něco lepšího než koule na bradě. Pozor spoiler btw. No nic. Snad příště vymyslí něco lepšího. Ale, jestli vážně nemáte co na práci, tak si to pusťte, ale inteligentní zábavu nečekejte...

Wolverine (2013)

Jupííí další film s rosomákem, super, ha ha ha... Ne, ale teď vážně. Filmaři by se měli pořádně zamyslet a přestat plodit snímky s Wolvim. Sice je možná nejoblíbenější ale rozhodně ne jediný a už bych se rád dočkal třeba nějakých dalších Origins. Ještě jim jich totiž zbývá minimálně třicet. Jinak velmi slušný film. Tři hvězdy málo a čtyři moc, ale já vždy zaokrouhluji... ale to je vlastně fuk,stejně mě tu nikdo neposlouchá...

Já, padouch 2 (2013)

Konečně nějaký další dobrý animák. Výborné vtipné momenty, které mě rozesmály, ale jakékoli pokusy ve mě vyvolat jiné emoce selhaly a staly se tak spíše směšnými než srandovními.. Na druhou stranu ale vynikající film. Doporučuji shlédnout

Velký Gatsby (2013)

Hodně artový film. Určitě stojí za shlédnutí, ale soundtracky ve stylu hip hop se mi do příběhu z dvacátých let 20. století vůbec nehodily.

Justin Timberlake: Suit & Tie (2013) (hudební videoklip)

Hmm. Po 30 vteřinách jsem musel vypnout zvuk abych to tu vůbec mohl ohodnotit, protože se to vážně poslouchat nedá. Takže... Obsahovalo to nějaké to klišé a výstup rappera JAY Z je otřesný. Ale jinak bych dokázal uvěřit tomu, že se jedná o část nějakého hudebního filmu. Zajímavá práce s kamerou. Obsahuje spoustu povedených záběrů, ale také nějaké, které se melou pořád dokola. Na 5 hvězd to není, ale na 3 také ne.

REC (2007)

Určitě jeden z nejlepších hororů co jsem kdy viděl. Atmosféra při které běhá mráz po zádech ve všem dobře známén interiéru starého činžovního domu navíc ve stylu "found tape". Tento film je jedinečný tím že nestojí na hudbě která vás má v danou chvíli vylekat jako tomu je u většiny hororů a navíc se film obešel bez hudby celkově. Dobře provedená zombiárna která stojí rozhodně za shlédnutí

Kmotr (1972)

Naprosto úchvatně zpracovaný film. Výborné herecké výkony. Pro Branda a Al Pacina to byla role přímo šitá na míru. Příběh se striktně drží knižní předlohy což občas může někomu připadat těžkopádné, ale pokud máte volné 3 hodiny tak rozhodně stojí za shlédnutí. Film je nezapomenutelný svojí ponurou atmosférou sicilské mafie a hudbou, která je dnes už bohužel dost profláklá.