BlackAngels

BlackAngels

okres Svitavy
Jsem snílek a milovník pohádek

3 body

<< předchozí 1 2 3
    • 10.3.2015  02:10
    Vánoční střevíčky (TV film) (2002)

Stáhnete si vánoční filmek pro pěknou večerní pohodu a... Bože takhle jsem dlouho nebulela... :-( Krasný film, který nechci už nikdy vidět znova. Jednou a dost a ještě dlouho o něm budu vyprávět. Opravdu srdce rvoucí příběh o tom nejkrásnějším na světě. Láska mezi mámou a dítětem. A když by vám dítě za všech okolností šetřilo na střevíce aby jste mohla tančit v nebi???... Musela jsem mít na puse polštář abych nebrečela nahlas jak hysterka a nebudila sousedy. I pes se na mě podivně díval. Ani nevím jestli vám to chci doporučit ke shlédnutí... Ale ano, jednou určitě ano a pak uvidíte jestli si to budete chtít pustit znova nebo si to raděj necháte jen ve vzpomínkách tak jako já. Opravdu hodně silný filmový zážitek.

• 10.3.2015  01:58

Ani v nejtajnějším dívčím snu mě nenapadlo, že mě tenhle film tak dostane! Film mě baví a to i po několikáté. A co víc do mé pohádkové říše se podařilo dostat akčňákovi jako je Stallone! Dostal se tak hluboko a zakořenil, že můžu přísahat na skautíky a prohlásit " Já mám toho chlapa fakt ráda! " S naprostou jistotou vím, že vidět tenhle film při přeblikávání v televizi tak před 5-6 lety... Ani by to na chvilu neupoutalo mou pozornost. A teď jsem to tam nechala i přes otravný a opravdu dloooooouhý reklamy, díky kterým, jsem měla čas se hluboce zamyslet :-D a zjistila jsem, že Stallone stůj co stůj musí do mé topky. Nebýt mého milovníka akčních filmů co mám doma, Stallone by dnes dál bloudil na filmovém plátně, o kterém by BlackAngel něměla ani potuchy. Takže díky Figusku :-*

• 4.1.2015  19:57
    Love song (2013)

Tohle mě dnes opravdu dostalo. Ale moc příjemně :-) Myslela jsem podle názvu, že mě čeká romantika hadra, tak jsem film docela odkládala na vhodnou chvíli, a když se po první noční vzbudíte po třech hodinách, tak vám to jako vhodná chvíle příjde :-) A sedlo to jako hrnec na prdel. Keira mě opravdu dostala. Jak výkonem tak i povahou filmové postavy. Bože to byla ale správná baba :-) Ona vás pobaví i rozebere do nitra aniž by jste to zpozorovali. No úžasné dílko! A její závěrečný triumf s jedno-dolarem mě opravdu utvrdil v páté hvězdě. Musím dodat, že i Mark Ruffalo byl ve filmu mému srdci zase o něco blíž.

• 29.7.2014  01:36

Lidi jsou svině..... A tady se to podařilo krásně zakomponovat do naprosto emotivního a čarokrásného příběhu o mystické a překrásné Zlobilce. Když jsem se pohodlně posadila v kině a štvalo mě osvětlení, a pohled na plátno maličko ze strany, a šustění a křoupání popcornem a dalších milion maličkostí, ještě jsem ani zdaleka netušila, že po prvních snímcích filmu pro mě přestane tento svět existovat. Zlobilka si mě přitáhla k sobě do země pohádek a já spolu s ní dováděla se skřítky a užívala si magickou moc její překrásně země. Spolu s ní jsem vylétla vysoko nad mraky a cítila tu šílenou sílu a energii. A pak příjde takovej zhovadilec jako je člověk a vaši naprosto fantasticky navozenou mystery náladu hodí na kupu hnoje. A myslí, že se všichni postolicují z toho, že ho vidí. Bezcitná svinská existence co vidí jen sama sebe. Zlobilka rázem příjde o to nejkrásnější co měla, a to bylo její čisté srdce, které poprvé pocítí lidskou zradu v takovém rozsahu, že fyzická bolest je něčím co v tu chvíli nestojí ani za zmínění. Najednou celý film dostane pochmurnou atmosféru a vás to zatlačí do sedačky a donutí se zamyslet (aspoň některé), že nemusíte žít v pohádce aby jste trpěli stejně. Ale uplně stejně vás může zase rozzářit něco naprosto nečekaného. A tak již dospělou Zlobu pomalinku a polehounku rozehřívala láska malé holčičky, které nikdo neřekl, že by kmotřička nemusela být hodná. A říkat ani nemusel, protože kmotřička byla hodná jen na to zapomněla. Opět další zvrat filmu a zase se scény začínají víc prozařovat světlem a vaše duše zase plesá nad scenériemi, které jsou pastvou pro oči všech fantazírů. Zase jsem v ději a jsem ta holčička co má bahení koulovačku s baheňousy :-) Zase se nechávám stáhnou mystičností děje a jsem trvale upíchnutá na kino sedačce.Když Zloba zjistí, že jednala jen ze zaslepenosti a mstila se na nesprávné osobě, snaží se vše změnit, ale co jednou z pusy vypustila už zpátky nezatlačí ani párem volů a dokonce ani žádným kouzlem. Najednou Zloba naprosto změní význam pohádky co vám od malinka maminka vtloukala do hlavy. V okamžiku má slovo láska v tomhle filmu naprosto jiný význam. Já suším třetí litr dojmových slz a cítím se spokojeně. Co člověk posral spravila čistá láska. Všem bylo dáno po zásluhách co zasloužili a já mohu spokojeně opustit kino sál s hlavou v oblacích. Angelina nikdy nebyla má favoritka, spíš naopak. Nikdy jsem jí nemohla přijít na chuť. Ale tahle role je přesně ušitá právě na ní. Bylo vidět, že si užívala každičký moment stejně jako já. A nesmím zapomenout na věrného posluhovače, který dává filmu citlivý pohled svýma očima. Při bitvě v paláci kdy se mu Zloba snaží zachránit život (i sobě) a řekne "drakem buď" opět nenápadně utírám slzu. Těším se, až se budu moci do Zlobilčiny země znovu vrátit a užívat si jedinečnost dokonalých záběrů ze světa uloženého daleko za lidskou prohnilostí...

• 11.5.2014  02:55

Jak by mohl Figusek potvrdit, přesně tohle se odehrává i v mé hlavě. Každej se na projížďce lesem kochá, ale já????? Já ne, já prostě nemůžu. Fičím si to takhle po trase, kudy jen pár okamžiků přede mnou projel můj vyvolený bez úhony a hlavou mi běží miliony okamžiků, co by se mohlo stát. Vidím jak se sklouznu po vlhké trávě a o kořen si rozrazím hlavu, vidím jak sjedu po okraji projeté lajny od traktorů, zabořím se do bahna a převrátím přes řidítka. Představuju si jak se netrefím mezi dva kořeny a sjede mi noha ze šlapky, jak prudce zastavím a v tom rozjetí se mi šlapka zaryje do nohy. Když si to svištíme z kopce já brzdím, neboť si představuju jak vybíhá srna, vidím najednou výmol, vetší šutřík štěrku. Ano, tohle všechno si představuju. Takže když vyjíždíme z lesa můj vyvolený se tváři spokojeně a naprosto vyrovnaně. Kdežto já, vyjíždím celá opocená strachy a hlavou mi stále dokola běží celá trať, na které sem se 11 viděla zemřít, 56 jsem byla těžce raněná a 311 jsem měla lehký pád z kola... Ano, přesně vím jak se kurýr v expresní zásilce cítí. Jen já tak žiju v reálném životě.

• 11.5.2014  02:37

Nejde aby někdo tuto pohádku nemiloval! Leda, že............leda, že by nevěřil! Nepřipouštěl by opravdovost Santy. Zavrhl ono vánoční kouzlo. Zavřel oči před zázrakem :-) Ano, jedině pak bych dokázala pochopit známku nižší než pět hvězd. Těmto neznabohům odpouštím. Ovšem pro nás, kdo stále věří je tato nevšední pohádka, tím nejkrásnějším teplem vánočním, co vás prohřeje stejně jako vánoční kakao ve vyhřátém pelíšku nebo mámině vřelém náručí. Při sledování pohádky mám chuť jít skotačit s dětmi, koulovat se, smát a nasednout do toho bláznivého vlaku, který ujíždí směr severní pól. Sedím u televize a tancují ve mě všechny svaly, ožívá znovu to dávno zapomenuté dítko. Chybí jen mámin tichý hlas a jemné pohlazení těsně před tím než se vrhnem pod stromek a strkáme se kdo rozbalí první dárek. Nic ve mě nenavodí vánoční atmosféru víc, než tahle krásná polární pohádka!!! :-* :-* :-*

• 10.5.2014  20:54
    Bojovník (1997)

Já zbožňuju Deppíka, ale sem prostě kus koně a dokážu některý lidi dost nenávidět za to, že hráli blbou roli vraha, tyrana, atentátníka atd. Depp tady hrál vola :-D Místo, co by koukal táhnou do práce, tak se radši nechá týrat. Myslím, že když do něj prvně zaťal nějakej skalpílek tak zalitoval, ale to už tam nebylo a jak bych doma hned slyšela ... jo jo jo bla bla bla nesmíš o tom tak přemýšlet bla bla bla hm hm hm.... Jinak krásná fráze s knězem o tom, že Depp prodal tělo a ne duši, tím pádem, že je jako šlapka a těm bůh odpouští. Jo to bylo hodně pěkný. Jinak děj zbytečně a nebojím se napsat ještě jednou, zbytečně dlouhej. Název Bojovník bych dala filmu, kde se někdo snaží bojovat o svůj domov, rodinu, práci a komplet život. Tohle by se mohlo jmenovat třeba Blbec nebo Lenoch nebo taky Když se nechce tak se nechce. Á teď mě napadlo nejpříznačnější jméno: Jak levně vzdát svůj život...

• 10.5.2014  20:13

Tahle banda chlapíků mě dost dobře dostala :-) Jsou to úžasní staří kozlové :-) Obdiv, údiv, nadšení - tři hesla tohoto filmu! Vážně fantastická komedie. Dostal mě De Niro jako totální brůča, dostal mě Freeman jako největší hérečka jakou znám, když hraje na smrt vyčerpanýho po vyjití pár schodů, aby donutil kamaráda jet na rozlučku se svobodou, Douglas mi ukázal, že obětovat se pro přátele je někdy větší tíha, než se nám na začátku mohlo zdát a nakonec Kline... ten mi ukázal, že pokud někoho vážně milujete (zatlačím slzu a pokračuju) už nikdy pro vás nebude na světě nic,čemu by jste se chtěli usmát sami..... Není to jen o tom, že vás tento film rozesměje, je to i tom, že se to ve vás všechno pohne. A závěr je monstrózně famozní!

• 10.5.2014  19:55

Poprvé jsem na tom byla se školou v kině. Pro puboše strašná sranda. Všichni smíchy v křeči a já s nima. Pro puboše komedie jako sviň.... Po letech sem se u toho chtěla zasmát znova a ... Najednou mi to přišlo smutný a depresivní. Je to vtipně natočená tragédie. Většinou hledáme někoho, kdo nám posral celej život na všech místech světa, ve všech lidech světa a pořád marně. Přitom nám k tomu aby jsme našli toho zmetka stačí jedna obyčejná věc.... Zrcadlo.....

• 10.5.2014  19:38
    Krásno (2014)

Ach jo, Sokolíku..... :-( Tak já si nachystám bránici na totální nářez. Rozhodnu se obětovat 119 minut svého života českému filmu a ty? ... Kde je ta komedie? Dvakrát se uchýchtnout není na komedii nic moc. Nejlepší scéna je ve spojení se Suchošem a ta asi většinu lidí nalákala a pak se jedná jen o hodně slabej odvařenej materiál. Čekala sem trochu víc, ne to ne, čekala sem o hodně víc. Hvězdička za Sokolíka, hvězdička za Martina Fingera. Dvě hvězdy? To si snad Sokolík ani nezasloužil... :-(

• 8.5.2014  14:29
    Turbo (2013)

V první řadě jsem nadchnutá :-) Kdo by řek že bude mít pohádka o šnekovi takovej švih? :-) Každý má své sny a tomuhle šnečímu prckovy ten jeho právě začíná. A jak vidíte žádný sen není tak velký jak se mohlo na začátku zdát a tak proč by šnek nemohl závodit s auty. Proč by šnek nemohl ten závod i vyhrát? Žádný náš sen není nedosažitelný pokud mu opravdu věříte. Šnek Turbo věřil, že dokáže víc a ...........................................................DOKÁZAL TO!!!!!! Třikrát sláva Turbovi!!!

• 8.5.2014  14:23
    Lorax (2012)

Zajímavé.... Líbivé... a hlavně pravdivé. Zase o jednom člověku, který chtěl všechno a šel by i přes mrtvoly aby získal svou "všechno věc". Bohužel nejvíc obětí bereme z přírody tak jako Jednoráz z Loraxova krásného lesa. Pro děti inspirující ekologicky nabádající pohádka. Nenásilná a krásná a co je nejkrásnější pro BlackAngels? Zpívá se tam :-) a navíc je to krásně melodický :-) Konečné shrnutí: Pohádka s myšlenkou, není vulgární, krásně animovaná, pro všechny generace, krásné texty písní, takže nezbývá než jí zkouknou co? :-)

• 8.5.2014  14:12

Velice zdařilé pohádkové dílko. Příklad jak lze v jedné pohádce dětem přestavit všechny hrdiny, po kterých by mohli něco chtít. Takže než dětem pustíte tuto pohádku připravte se, že po ní budou chtít za každý vypadený zub pod polštářem peníze, na velikonoce budou chtít všude nacházet vajíčka, v zimě budou hledat Jacka Mráze atd., protože když jim tohle nedáte mohlo by se stát, že přestanou věřit! A svět by zachvátil strach a stín.....

• 8.5.2014  14:08

Hudební pohádky to je moje :-) můžu ten soundtrack poslouchat pořád dokola :-) Krásná myšlenka, krásná pohádka. Každý z nás si přeje být volný a nezkrotný a tady je krásně znázorněno jak každý kdo na to nemá se snaží aby na to neměli ani ostatní. Hlavní je se nikdy nevzdat, jak je v jedné písni vždyť i cesta může být cíl. A i když si kolikrát stavíme nedosažitelné cíle je vždy lepší mířit ke hvězdám a netrefit se než do hromady hnoje a trefit se....

• 8.5.2014  13:43

Jedna pohádka obsahující tolik krásných myšlenek, že se skoro rovná Forestovi :-) nabídka mých top :-) "Je těžký milovat svůj flek, když vás kvůli němu nemá nikdo rád." nebo krásné heslo záporáků "Jsem zlej a to je dobrý. Nikdy nebudu dobrej a to není zlý. Nechci bejt nikým jiným, než kým jsem." nad kterým když se zamyslíte tak... ronila bych slzičky :-) . Ale je tu i spousta vtípků jako: "Cože? Neslyším tě. Smrdí ti z pusy tak, že se mi poblily uši" :-D . Jedna z nejúžasnějších novějších pohádek. Krásná představa jak se postavičky z oblíbených her schází na pokec :-) Perfektní nápad na to, jak ze záporáků udělat vlastně klaďase. A jak ve všem špatném uvidět něco krásného! Jo! vlastně teď když o téhle pohádce přemýšlím, zjistila jsem, že je to to poslední co mi chybí do mé topky deseti nej filmků. Je to jedna z pohádek,které budou BlackAngels a Figusek pouštět svým dětem a čučet na ně s nima :-)

• 8.5.2014  13:05

Možná sem přecitlivělá a za vším hledám dojáky...., ale víte když na konci Arthur kouká jak se rozbaluje právě jím doručený dárek.... Jo přiznávám se! Brečela sem a brečela sem u stejné scény i když sem jí viděla podruhé.... No jó i potřetí. Ale přísahám, že pak už ne! Ale až to uvidím počtvrté... :-D Vánoce jsou něco co v mých myšlenkách žije 75% roku :-) Zbylých 25% je doba kdy spím ;-) a neovlivním to o čem si mi zdá. Takže kombinace vánočního filmu a navíc pohádky je u mě pět hvězdiček stejně krásných a červeňoučkých jako santův kabátec nebo jeho nos když v zimě sviští oblohou :-)

• 8.5.2014  12:36

Dlouho, předlouho čekal tento film na mé hodnocení. A dnes se dočkal. Já když o tom přemýšlím naprosto do hloubky... načež, jak by mi řekl můj lásínek : o tom tak nesmím přemýšlet :-D Takže o tom nepřemýšlím a film si prostě užívám. Baví mě pozorovat Kevinuv velký vzestup a pak zase jeho tvrdý pád na čumák. Baví mě dialogy ve filmu. Uroním slzy při scéně v blázinci : "Kevine, miluji tě" žižiži a střípek v krku. Miluju větu "Hle, posílám vás jako ovce mezi vlky" Miluju Johnovu ďábelskou aroganci. Miluju jeho výraz, když Kevin udělá bum a nad uchem jeho hlavy můžete vidět co mu zrovna běží hlavou. Líbí se mi halušky krásné Mary Ann. Jo, prostě miluju tenhle film. Viděla jsem ho už hodněkrát a je pořád stejně dobrej jako poprvé. Proto do desítky mých nej rozhodně patří a patřit bude.

• 8.5.2014  11:49

Sedm životů....,,,, sedm životů...,,, Životní role muže, o kterém pojednává film je jasná. Co vzal chce zase vrátit. Každý se se svými hříchy vyrovnává po svém. Nevím zda metoda Bena je tou správnou, ale je určitě tou metodou co nenechala jediné oko suché. Naprosto úchvatné ztvárnění filmu, kdy jsem při první scéně o Benovi smýšlela jako o hovadu co uráží bezdůvodně lidi a léčí si tak svoje mindráky, toto smýšlení se hned vzápětí otočí a Benovi fandím, chápu ho, pomáhám mu očima, obdivuji ho a nedá se jinak než říct, že ho i svým způsobem miluji. Když jsem tento film viděla poprvé bylo to po boku muže, který se brzo stane mým mužem pro celý život. Můžu vám říct, že tento film nás neuvěřitelným způsobem propojil a svedl na stejnou vlnu. Seděli jsme vedle sebe a já byla nejšťastnější ženou i přes smutné scény, protože sem se svých chlapem koukala na stejný film a ve stejné chvíli sem se s ním smála, ve stejné chvíli jsem měla slzy v očích, ve stejné chvíli jsem vypustila závěrečné vzdychnutí. Tento film je vytesán jak do mé paměti tak do mého srdce. A co víc je nádhernou vzpomínkou na čas kdy jsem byla naprosto spřáhnutá s pocity mého Figuska :-*

• 8.5.2014  11:36
    Mamma Mia! (2008)

Nádherné zapracování Abba písní do děje. Musím říct, že mne tento vánoční dáreček, od človíčka co mě moc dobře zná z venku i zevnitř :-* velice uchvátil :-) Dlouho mi to unikalo a pořád sem si říkala: jednou si to pustím. Až to "jednou" přišlo litovala jsem, že nepřišlo dřív. Meryl Streep podala svou roli naprosto úžasným a vyčerpávajícím způsobem. Byla naprosto oddaná roli matky samoživitelky. A její dávní a vlastně jeden i budoucí maníci byli kouzelní jak pojímali otcovství každý po svém :-) Určitě doporučuji ke shlédnutí!

• 8.5.2014  10:02

Tento film mi říká jediné. Člověk neví co chce a když to, co vlastně nechce, ale přeje si to, dostane, tak se mu to nelíbí a chtěl by to vrátit :-D Elliot byl jednou ze slabých až mizivých vyjímek, který když zjistil, že nikdy šťastný nebude přál štěstí aspoň té, kterou miloval. A tím si u mě našplhal. Někdy to nejlepší co můžete pro druhého udělat je nechat ho jít. A Elliot zjistil, že to bylo to nejlepší i pro něj. Někdy upřednostnění štěstí ostatních učiní šťastné i nás.

• 8.5.2014  09:51
    Temný obraz (2006)

Celkově obyčejný film o bandě feťáku. Zajímavé je zpracování a to, že se jedná o skutečný příběh. Jinak jsem zas až tak nadšená nebyla. Konec byl smutný pro jednoho policejního feťáčka a přesto určitě pomohl spoustě lidí. Jednou v historii to nebylo tak, že jeden "nadřazený" nenechal povraždit spousty lidí, ale naopak, jeden "podřazený" skoro až "odpadní" zachránil tím co udělal, spousty dalších. A to je konec příběhu jak se duševně polomrtvý a psychicky neaktivní člověk stal hrdinou a miláčkem národa :-D

• 8.5.2014  09:43

To je největší pytlovina všech dob co mě tak dobře pobavila. :-D takovej filmovej žvejk zas dlouho nebude. Když jsem na svého nastávajícího spustila něco o tom, že jdu našvédovat něco dobrýho k obědu, nebylo pochyb o tom, že přemýšlí o mé ústavní léčbě :-D Skoro po dvou a půl letech našeho báječně našvédovaného vztahu zkoukl originální nenašvédovanou verzi tohoto filmu a od té doby doma švédujem ve velkém oba. Ale opravdu by mě zajímalo jestli se tak dobře bavili tímto jediným slovem ve všech verzích, pádech i sklonech :-D i v tak chudé zemi na slova jako je Amerika, kde slovo Fuck vyjádří skoro celou slovní zásobu běžného američana.

• 8.5.2014  09:33
    Superpes (2007)

Uplně ho vidím. Můj psí miláček pirát vzdušných drah :-D Vidím jak příjdu dom a on na mě spustí, že jdu pozdě, jak mě drbe, že se roztahuju v posteli :-D Jak mi nese nákupní tašky :-D Moc by mě zajímalo co se mu honí hlavou. Pro mě krásný psí snímek :-* A provedení Leštidla je opravdu superhrdinské :-) I když má jen na 90 vypranej svetr po taťkovi.

• 8.5.2014  09:07

Další do sbírky :-) Jak já miluju pohádky a nejvíc ty ve kterých se zpívá :-) A jak bych teď už mohla říct " já miluju tuhle pohádku" Krásný klouzavý příběh vás na začátku chňapne a přimrazí a nepustí vás dokud sami na konci neroztajete. Je to přesně to co rozehřeje vaši zmrzlou duši :-) Aspoň u mě tomu tak bylo. Pokud si s dětmi nebo i sami chcete zpříjemnit nedělní odpoledne po vydatném obědě, tak bude tato pohádečka dobrá volba.

• 8.5.2014  08:55
    Mafiánovi (2013)

Bavila jsem se po celých sto dvanáct minut. Když se na to dívám tak má brutální představa bezcitných, krutých mafiánů nějak odplouvá spolu s černým mrakem, který jsem měla v představách nad touto skupinou. Vezměte si maminku - sice vyhodila obchod maličko do povětří, ale... Proč? Protože obyčejný člověk mezi sebe nedokázal příjmout cizince, který se přistěhoval. Dceruška - jó, dobře rozbila mu tu hubu fakt pořádně, ale...Proč? Nechtěl jí snad obelstít, nalákat do auta s nabídkou pomoci a pak obtáhnout někde v křoví a pyšnit se tím před klukama? Dobře holka! To se mi líbilo. A synáček - jo taky nechal trochu domlátit klučíky ve škole, ale...Proč? Nemlátili ti kluci snad každýho ve škole, nešikanovali ostatní? A tatínek - :-D ten to bral trochu jak když by kosil kosou houby po dešti :-D Ten byl prostě svůj a chtěl vše dobré pro rodinu a nesnášel vydírání obyčejných mafiánských lidí :-D Film, který ukazuje, že každá pravda má vždy dvě strany. Rádi se přikláníme na tu, která je zřejmá nebo na tu jednu, kterou známe.

• 8.5.2014  08:44

Jak by řekla moje mamka "všechno se vrací" Jo politovala bych dědóška co mu lhali a okradli ho, ale když se na to podívám z druhé strany tak co dělal on? Dělal z originálů padělky, aby si je mohl koupit a mít pro sebe. A tak když to shrnu do jedné věty. Dědóšek ztratil co nikdy neměl mít. Konec pohádky o lžích a podvodech.

• 8.5.2014  08:41
    Hon (2012)

Chápu vysoké hodnocení. Film je velice dobrý, ale zasáhl mě tak hluboko, že nešlo dát víc hvězd. Lidi... co k nim říct v pozitivech?... No... jak by mi pomohlo jedno rčení "I mezi Lidmi se občas najde člověk" Po shlédnutí tohoto filmu musím říct, že pokud se mezi Lidmi najde člověk, tak je odsouzen platit za debilitu Lidí! A platit musí víc a víc a tvářit se, že je vše ok. Trošku se mi vybavuje kacířství, o kterém se dnes mluví v minulém čase, ale nemyslím, že je to čas minulý. Lidem v tomto filmu to dokonce připadalo jako čas nejvyšší. Při závěrečných titulcích jsem usoudila, že raděj zůstanu ve svém světě u pohádek, komedii a všem ostatním co mi nebude otvírat oči a ukazovat co jsme my Lidi zač. Tak jako Lidi v tomhle filmu si budu raděj věřit své pravdě než té skutečné.

• 8.5.2014  08:32

Nečekala jsem nic než hovadinu. Ale Andy mě dostal, rozchechtal a uchvátil. Jeho fórky sou něco co by mě totálně dostalo a když si to představím v aplikaci na lidech kolem sebe tak se tlemím i teď. Miluju ty nechápavý pohledy a mozky pracující na plný obrátky snažíc se pochopit vyvstalou situaci :-D A když už jste si mysleli, že je konec fórku, tak to Andy tak vyšperkoval, že nakonec nevíte jestli si nedělá srandu i z toho, že si dělá srandu. Zpracování Jima je s jeho grimasy tou nejlepší volbou.

• 8.5.2014  08:25

Po prvních dvaceti minutách filmu jsem měla připomínku "Ty vogo, tam se vůbec nemluví?" Tato připomínka byla heslem celého filmu. Já bych měla už vystřílenej celej slovník svých sprostých slov a k tomu bych použila i devět nově vymyšlených a on je prostě ticho.... A to mě vytáčelo a zuřila sem za něj. Byla sem nasraná na kovovou svinskou bednu co mu prorazila loď, byla sem nasraná na idiotskou bouřku co propukla, byla sem nasraná na debilní tyč co mu rozrazila hlavu, byla sem nasraná na šmejdskej člun co měl díru, byla sem nasraná, že dvě! Ano dvě! ichtylní lodě proplují a nevšimnou si ho, byla sem nasraná, že on je furt v klidu a ano zuřila sem nejvíc, když po tom všem co sem si vytrpěla se on rozhodne velice klidně a nenásilně sklouznout ladně do vody a pomalu si klesat do hlubin..... Jinak musím říct, že jeho racionální jednání a rozvaha je obdivuhodná. Filmek vhodný i pro velice rušné prostředí, protože nehrozí, že by jste nerozuměli jeho monologům. Ale za zkouknutí to stojí :-) Už pro ten klid :-D

• 8.5.2014  08:09

Já miluju filmy Tima Burtona. Ale tohle? ........... Ne to už nikdy. Mohu doporučit po shlédnutí tohoto.... (no co by to mohlo být??? Nazývat to filmem by byla urážka) tohoto ve snímcích po sobě jdoucích výjevu, navštívit nějakého mága a nechat si to vymazat z hlavy a navždy zapomenout. Nejhezčí na filmu byla malá čivavka. Bohužel po nasazení hlavy Sarah Parkerové na to jediné krásné co na snímcích bylo k vidění, už nezbylo nic než hnus. Ale za Tima tam musím jednu hvězdu fláknout :-D

<< předchozí 1 2 3