Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Upřímně - čekala jsem od tohoto filmu víc.... Líbilo se mi to, ale pořád mi to přišlo takové "nemastné, neslané".

Černobylské deníky (2012)

Já jsem si říkala, že mi je jeden z té partičky povědomý, a hle - on to Jesse McCartney :D Bože bože... Na tento film jsem se hrozně moc těšila, říkala jsem si "Jo, konečně po dlouhé době něco s touto tematikou." Film je vcelku normální, párkrát jsem se u toho i zasmála.... Nevím proč, ale musím tomu dát 5* :D

Drákuloviny (1995)

Komedie, se kterou jsem vyrůstala, znám ji nazpaměť a i přesto mě nepřestává bavit :)

11-11-11 (2011)

Dobrý začátek,i když je to klišoidní námět.. Ale co v dnešní době není? Co se mi nelíbilo, byl konec, který mi přišel podivně narychlo splácaný...

ATM (2012)

Jedna hvězdička jen za to, že mě to umělo alespoň zezačátku vtáhnout do děje... Jinak nuda..

Vem si mou duši (2010)

Booože, to bylo jedno velké zklamání... Nuda a zase jenom nuda... Dvě hvězdičky alespoň za to, že mi to zaplnilo jinak nudné dopoledne..

Avengers (2012)

Banda Marveláků a k nim přidaný novodobý Legolas s Tomb Raiderem? Ale jo, proč ne? :D I když mě film vůbec nelákal a bylo to asi to poslední, na co bych šla, nelituji toho, byla jsem hodně překvapená - hlavně hlášky Tonyho Starka neměly chybu! ^^

Vymítač ďábla (1973)

V čem má prsty King, to je z 99% dokonalé... Tady se to opět potvrzuje :)

The Gravedancers (2006)

Docela dobré, celkem originální, první polovina filmu i "lekací" - občas. Druhá polovina byla už slabší... Konec celkem typický, ale u kterého novějšího hororu tomu tak není..? :)