Inspektor se vrací (2015) (TV film)

Temné, komorní a teatrální. Rodina Brilingových v průběhu let ublížila jedné dívce, až ji dohnali k sebevraždě.A na scénu přichází Inspektor Goole, ale i ten není co se zdá a má zcela vlastní motiv proč rodinu vyslýchá. Rozhodně je to zajímavej filmeček o vině, který stojí za shlédnutí.

Krotitelé duchů (2016) odpad!

Chci zpátky těch 120 minut života co jsem strávil v tom kině. Nevtipný, postavy ubohý a nesympatický, triky na dněšní dobu dost slabý, ppůvodní film vypadá podstatně lépe. Podotýkam, že do kina sem šel bez jakýchkoliv předsudků ač nemám rád remaky tak jsem si říkal, že to může být i fajn oživit klasiku. To co jsem zhlédl předčilo i mé nejhorší očekávání.

Ash vs Evil Dead (2015) (seriál)

Todle je větší nářez něž původní filmy, kdybych to měl zhodnotit jedním slovem tak řeknu: Groovy.

Kat: Válečná zóna (2008)

Toto je čistokrevné akční bečko jak z osmdesátých let, plné krve a zbytků mozkové hmoty. Když nebudete až tak řešit děj, tak je to zábavná a stylová, akční jízda. Když vezmu za to, že to točila ženská tak klobouk dolů, kež by se vykašlala na seroše a šla točit akční nářezy.

The Punisher: Dirty Laundry (2012)

Krátke, brutalní a poetické,Nechť trest odpovídá zločinu a tentokráte ten trest bude s vůní Jacka.

Legenda o Jiřím a drakovi (2004)

Pohádka o rytíří, který musí jako poslední misi najít ztracenou princeznu. Bohužel pro něj tato princezna je ekologicky smýšlejcí a poslední co chce je být zachráněna. Má totiž poslání, chce zachránit poslední dračí vejce a pozor má v ruce velkou kost, kterou neváhá použit, jak rytíř záhy na vlastní lebku zjistí Přičtěte sympatického maura, mnicha na skejtu a obtloustlého Patricka Swayziho jako hlavní zaporaka. Je celkem znát malý rozpočet, ale celkově je to taková neškodná fantasy komediální pohádka.

Operace Slon (1995)

Toto bylo celkem příjemné překvapení. Hranej disney ve mně vždy vyvolával rozpaky, ale Disney z vietnamské války? No to nezní jako dobrá kombinace, ale světe div se, ono to funguje, navíc známí herci, povedené triky a když pominu pár scén a trochu toaletního humoru, tak je to dobrá komedie na ukrácení odpoledne, které pak nebudete považovat za ztrátu času. I když asi úplně pro děti to tak není.

Strážci Galaxie (2014)

Mám rád dobré sci-fi, a tohle je hravé a zabavné a hlavně absolutně skvělé sci-fi, Vesmír je plný podivných individuí a parta těch nejtrhlějších se pokouší zachránit galaxii. Hrdinové, kde? Tady žadní nejsou! Jen banda vtipně ujetých magorů, každý svým nádherným praštěným způsobem a sypají jednu hlášku za druhou. Záporák je sice slabší, ale to nevadí, protože film je plný akce. Velmi sympatické, že na dnešní film většina emzáků je řešena spíš kostýmově, než CGI a to je mi sympatické. Akce je bombastická a velkolepá a hudba sedí.. Přiznám se, že jsem sice neviděl ani Avengers ani většinu Marveláckých filmů, ale to naštěstí nevadí. Zapletka není složitá, ale komu to bude vadit? Aby mně husa kopla, že jsem tento film v kinech minul. Jediná výtka je, že pořád slyším: "Hooked on the feeling" od Blue swede.

Žena v kleci (2013)

Tohle je hodně povedený komorní snímek, silně mrazivý. Film je svým způsobem minimalistický, výborní herci, celkový vizuál se mi hodně líbil, dosti napomáhal atmosféře. Postava Asada stojí za zmínku. Další díly jsem sice neviděl, ale jako začátek menší série, vynikající, už se těším na další.

Sherlock: Přízračná nevěsta (2016) (TV film)

Na tento díl jsem se strašně těšil. Původně jsem měl za to, že se bude jednat o epizodu samostatně zasazenou do 19 století. A první cca třičtvrtě hodina tomu i napovídala. O to větší bylo mé zklamání z celkového "dilka". Proto mé hodnocení. Mně normálně nevadí, že uhodnu, kdo to byl, už v půlce filmu, ale kvuli tomu nemám normálně chuť přepnout kanál. Ty přeskoky byly více než iritující. O tom co vydávali za děj, nebudu raději ani hovořit. Tohle bylo fakt hodně špatné.