Jeruzalém: Brána do pekel (2015)

Paradoxně mě to babilo víc první půlku, ta byla skvělá, cestovatelskej život... z tý druhý horrorvý bych vypích, no nic asi, s tim měli tvůrci docela problém vůbec něco vymyslet, max. velkej obr v pěti vteřinách celkem, závěr v jeskyni tragédie. Ale ta první půle byla prostě sympatická. 5.5/10

Vraždy v Cherry Falls (2000)

Já nevim jestli mám bejt rád nebo ne, že čas vod času najdu film, o kterym sem nikdy neslyšel a přitom by si to zasloužil. Cherry Falls je toho příkladem. Parádní teenage slasher, krásná Brittany Murphy se svejma dvěma sladkýma dortíkama pod košilkou, drsnák Biehn, maskovanej vrah ( i když.. ), prostředí střední školy, maloměsto. Fajn věc za 6/10.

Krampus: Táhni k čertu (2015)

Tohle jsem teda fakt nečekal... :( Není to vůbec zábavný, strašidelný taky ne, to jsem ani nedoufal.. fakt bída, jediný, co z toho stojí za řeč je Toni Collette, tu bych pígloval vod rána do večera. 4/10

Tony (2009)

Je to takovej správnej starej mládenec. 8/10

Humr (2015)

Tohle neni na projekci za strizliva. 3/10

Muž na laně (2015)

No prosim, ale tohle ve 3D, ta posledni pulhodina, ty kravo!! propotil sem dve tricka, jako na to, ze je to vo tom, jak nekdo stoji na lane a dela na nem ruzny piskuntalie, je to bomba... delalo se mi fakt soufl, 7.5/10 jedna * za libovy 3D.

I Spit on Your Grave III: Vengeance Is Mine (2015) odpad!

Predchozi dva dily byly docela slusny filmy, ale co tohle bylo proboha za debilitu ?! Cert vem nezajimavej nudnej dej, na prvni pohled lacinejsi zpracovani.. ale to, jak na me naprosta vetsina scen pusobila, rozhovory mezi herci vcele s tou hlavni kund*u ( omlouvam se, ale ja bych ji kop do hlavy jak me ty jeji ksichty co hazela sraly !! )... to bych radsi zamichal pindourem Mad Doga nez tohle videt znova !!! Dlooouho me nejakej film neiritoval jako tenhle hnusnej vopruz !!! 0/10

Macbeth (2015)

Technicky to nema chybu - hudba, vizual spica ! Herci si to taky dobre davaj a atmosferu se podarilo vytvorit .. no rekneme takovou, jakou tvurci zamysleli a ktera podtrhuje bezesporu kvalitni film. I pres tohle vsechno me to ale nechalo nejak chladnym. Ocenuji vyse zminene veci, ale neprozil jsem to, coz nevidim jako chybu snimku samotnyho - nic bych na nem nemenil a nevylepsoval, proste tohle neni uplne muj salek kavy. Dost podobne jako u Krvaveho trunu. 6/10