Duch Vánoc (1984) (TV film)

Moc pekne. Nevim, proc ti igeliti z TV jedou o Vanocich porad dokola Tri orisky a Mrazika ( nic proti temto filmum ) a nepusti treba i nejakou z mnoha adaptaci Dickensovy novely, tahle se pomerne vydarila. [7.5/10 říjen 2009]

Nattevagten (1994)

V roce 1994 natocil do te doby neznamy reziser Ole Bornedal film Nattevagten, v Hollywoodu asi cumeli jak pera z gauce stejne jako ja, zvedli telefon a zavolali mu, jestli by tenhle mrazivej thriller nahodou nechtel natocit u nich s o par milionu dolaru vyssim rozpoctem a hvezdnym hereckym ansablem... no a tak vznikl o nemnoho horsi Hlidac mrtvych. Ovsem tento original zustal neprekonan. Pro mrazeni v zadech pri sledovani v potemnele noci naprosto idealni. [9/10 říjen 2009]

Cry_Wolf (2005)

Zezacatku tezka nuda, postupem casu uz trochu zajimavejsi. Ale cekal jsem, ze me film svou pointou na konci precura, bohuzel ji ale spatne a radoby promyslene zamaskoval :o)... takze na tri fakt ne. [3.5/10 říjen 2009]

Hanebný pancharti (2009)

Netusil jsem, co muzu od Tarantina ocekavat. Prvni kapitola mi rozbusila srdce a naladila na urcitou notu, kterou kapitola druha celou rozbila. Tohle neni o nazorech, o vaznem pribehu, o nejakem velkem soucitu a szitim se s postavami a kdyz jsem na to po pul hodine prisel, tak jsem se zbyly dve hodiny skvele bavil a fakt se nenudil ani minutu. Mene akce a dlouhe dialogove sceny mi vubec nevadily, hudba skvela, herci tez, nekolik pomrknuti na filmovyho fanouska sem pobral. [8.5/10 srpen 2009]

Zlatý kompas (2007)

Nojono, diky hercum, vizualu a efektum se na to divalo moc hezky, ale pribeh i postavy mi byly bohuzel totalne u riti. [5.5/10 srpen 2009]

Sebevrazi - Love story z onoho světa (2006)

Vazne nevsedni zazitek. Wristcuttery jsem si pustil bez toho aniz bych o tomto filmu cokoli vedel, coz se stalo memu hodnoceni osudnym :-), a tak to muzu doporucit i Vam. No nechci zde nic prozradit, takze jen - plnej pocet predevsim za originalitu, prekvapeni, humor, za rizka Eugena, hodne prijemnou romantiku a za Mikalinu krasu. A nechybi zde ani trocha toho moudreho ponauceni. Vyborny. PS: Moc diky zdejsi osobe, ktera mi film na diskuzi doporucila. [9.5/10 srpen 2009]

Země ztracených (2009)

Zdejsi hodnoceni 55% ( 4.srpen 09 )... podle me hodne podhodnoceny. bavil jsem se od zacatku do konce, jestli mate radi dobrodruzstvi, trocha fantasy a Will Ferrell vam svym vystupovanim drive nijak nevadil, tak rozhodne nevahejte... nic svetobornyho to neni, ale ja se proste po celou stopaz nenudil, nekdo to jen s tim hodnocenim filmu na csfd uz moc hroti :) [7.5/10 srpen 2009]

Clerks (2000) (seriál)

Mozna jsem od toho ocekaval prilis... snaha o vtip je znat temer v kazde scene, ale na cely jeden dil pripadaji tak tri fakt dobry badass dzouky, coz je malo... mam rad vsechny Smithovy filmy, jeho humor, ale tohle nebyl tak uplne on. Veliky plus je alespon dabing puvodnich Clerksu. Neni to uplne spatny, ale na filmy to fakt nema a jak pozoruju hodnoceni Civala a Hlada jakozto velkych fandu Kevina Smithe, asi mi prozatim neco uniklo, ale vracet se k tomu zatim na cas nehodlam. [6/10 srpen 2009]

Bílé maso (2008)

Uveritelny dej a postavy, realne natocene sceny, nenapadna a podmaniva hudba. Technicky obdivuhodne natocene a co se tyce myslenky - dokonala ukazka zlomku te spinave tvare sveta, ve kterem zijeme. Mnoho slavnych del Alfreda Hitchcocka jsou proti tomuhle emocionalnimu kafemlejnku jen otrepanou limonadou. [8.5/10 červenec 2009]

Poltergeist III (1988)

Toto druhe pokracovani jsem videl po patnacti letech az dnes a jsem docela zklamanej. Prostredi mrakodrapu spolu s hudbou na me pusobilo napinave hlavne diky nostalgii a vzpominkam. Atmosferu to nema spatnou, ale z predchozich dilu opakujici se veci ( napr. dedek, Tangina, "svetlo" ) tu uz nudej. Sceny se zasnezenou garazi, buclata Carol Anne a ma oblibena Lara Boyle jsou ale skvely. Prvnimu pokracovani se to nevyrovnalo. Bat se u toho nejspis fakt nebudete. [5/10 červenec 2009]