Kletba Měsíčního údolí (2008)

Kdyby se mě po čtvrt roce někdo zeptal, o čem že to je, tak si vzpomenu jedině na úžasnej pokojíček a fantastickýho černýho lva... bída. [3.5 červen 2010]

Attack of the 50 Foot Woman (1958)

Na tomhle slabším, ale i díky stopáži pořád dobře koukatelným old monster bijáku bylo nejfantastičtější a pro mě jako statného 55 kg samce nejděsivější, že ta paní musela mít poštiho vetšího než moje hlava a bradavky jak nejty od Titanicu :-O. [4.5/10 červen 2010]

Inkoustové srdce (2008)

Fantasy a dobrodrůžo, to Jára rád. Ale tento příspěvek do žánru mi teda nic moc nedal. Inkoustové srdce balancuje na hraně mezi dvěma - třema hvězdama, jenomže krom několika dobrých herců, pár pěkných efektů a sladké hnědooké blondýnky si z toho po vobědě nebudu pamatovat lautr nic. Atmosféra, příběh, postavy, hudba, nic z toho mě nezaujalo a vidět jednou stačilo. Na případné další díly bych ale trochu zvědav byl, z toho nápadu se určitě dá natočit solidnější podívaná. [5/10 červen 2010]

Mise pomsty (2000)

Když už mi po víc jak třičtvrtě hodině došlo oč běží, tak musím říct, že je to docela zajímavej druh parodie a docela to šlo. "Víc much nalákáš na med než na hovno". "Co budeme dělat ? Nevím, zabijeme je všechny. Možná sáhneme na ten vir a vystřelíme ho torpedomety!". "Au! - To jsi řekla naposledy, co jsem Ti to píchal. - Jsi hubatý ! - Pojď pro ten virus". Lundgren, generál Socka, na začátku nepochopitelně naroubovaná scéna z filmu Lovec bouřek a další perly zmíněný v ostatních komentářích to vytahujou na dvě >:). [3.5/10 březen 2010]

Cry_Wolf (2005)

Zezacatku tezka nuda, postupem casu uz trochu zajimavejsi. Ale cekal jsem, ze me film svou pointou na konci precura, bohuzel ji ale spatne a radoby promyslene zamaskoval :o)... takze na tri fakt ne. [3.5/10 říjen 2009]

Poltergeist III (1988)

Toto druhe pokracovani jsem videl po patnacti letech az dnes a jsem docela zklamanej. Prostredi mrakodrapu spolu s hudbou na me pusobilo napinave hlavne diky nostalgii a vzpominkam. Atmosferu to nema spatnou, ale z predchozich dilu opakujici se veci ( napr. dedek, Tangina, "svetlo" ) tu uz nudej. Sceny se zasnezenou garazi, buclata Carol Anne a ma oblibena Lara Boyle jsou ale skvely. Prvnimu pokracovani se to nevyrovnalo. Bat se u toho nejspis fakt nebudete. [5/10 červenec 2009]

12 kol (2009)

Temer neustala akce a na skoro dve hodiny to ubehlo docela rychle. Kdyby padouch nebyl takovej divnej igelit, ubylo by strihu a kamera by se celou dobu neklepala jak vibrator, dal bych cisty tri. Takhle 2.5*, mohlo to byt lepsi, znovu si to urcite nedam. [5/10 červen 2009]

Špinavej Joe (2001)

No uplna hruza to neni. Nektery vtipy fakt stojej za to. Ale u vetsiny scen, kdy sem se podle tvurcu tejhle komedie mel smat, sem se tvaril jako Vaclav Klaus na tom obraze co visi ve skolach Ceske Republiky. [4.5/10 duben 2009]

Kruté oči hor 2 (1984)

No tak tohle nebylo dobry. Vubec mi to nesedlo, horor bez hororove atmosfery. Da se to pochopit, protoze rok pred tim se Craven nejspise vystavil na legendarni Nocni mure z Elm Street. [4.5/10 duben 2009]

Lovci lidí (2008)

Myslivci darebny. Min durazu na smesne nechutny sceny, pridat na atmosfere. Nebo alespon nejakej napad, ze treba ze stromu skoci medved a da si duel s pytlakem. Nezajimaveeee... [4.5/10 duben 2009]