Mr. Deeds - Náhodný milionář (2002)

Slušná komédia so Sandlerom, ktorý tu nie je za úplne hovädo. Dokonca sa to snaží mať aj slušnú príbehovú rovinu, viac menej to aj funguje. Lepší priemer tomu dáva krásna Winona Ryder. 60%

Tvrďák Taylor (2008)

Kategória: film na sobotné poobedie. 55%

Těžké váhy (1995)

Fajn film pri ktorom som sa v sobotu doobeda, po piatkovej opici slušne bavil. 50%

Teď a tady (2012)

Parker perfektne spracoval predlohu Before I die, a je zo toho krásný film, ktorý stojí na silnom hlavnon hrdinovi - Dakota Fanning, aj keď ju nemusím, tu podáva skvelý výkon. 75%

Konec světa (1999)

Má základnej škole som na tom bol v kine a keby som to mal hodnotiť z tohto nostalgickeho pocitu, dal by som viac, so spolužiakom to na nás paradne zapôsobilo. Avšak teraz, videné znova je to presne ten typ akčného filmu čo si pozriem na sobotné poobedie a nebude mi vadiť ale ani ma nijak nepriputa. Priemer 50%

Vertical Limit (2000)

Svojho času som tento film mal ozaj rád a dal by som mu kľudne aj 4* . Ale s odstupom času sa na to treba pozrieť triezvo, no a je to taký priemer, celé je to predvidatelne a vizuálne strašne chladné. Jedna hviezda navyše za peknú Robin Tunney. Slabý priemer. 50%

Terapie - Série 1 (2011) (série)

Veľmi slušný seriál, ozaj dobré, skvelo obsadené, výprava konečne taká aká má byť. Fajn 75%

Trosečník (2000)

Viac sa úplne nevydarenu poslednu 15minutovku filmu dát nedá. Ta všetko čo bolo predtým dobre, celkom pokazi. Takže nakoniec len priemer 60 %

Zloději času (1981)

Podľa mňa jedno perfektné dobrodružstvo, povedal by som, že až kultové, vzhľadom má výtvarné stvárnenie. 80%