Perníkový táta (2008) (seriál)

Pravdepodobne na dlhú dobu asi najlepší seriál. I. a II.séria 90%, III. a IV. séria 80%. Posledná V. séria je absolútne top. 105%

Záměna (1983)

Dnes uz jednoducho klasika. 80%

NON-STOP (2014)

Vcelku slušný film, klasická Neesonovka aké v poslednej dobe nakrúca. Škoda "klasického" záveru. Hodnotenie mohlo byt vyššie.

Impozantní lodě (2008) (seriál)

Jeden z najlepších seriálov Discovery Channel. Škoda že sa uz nerobili nové série... 80%

Porter Ridge (2013) (pořad)

Najprv som vôbec netušil ako môže niekto toto pozerať. No nakoniec, je to vcelku zvláštna ukážka toho, aké rôzne druhy komunít žijú v zastrcenych kútoch USA. 50%

Kobra (1986)

Take klasické slabšie Stallonovske béčko. Na všedný deň večer sa to celkom dá.

Osamělý jezdec (2013)

Pre nás Európanov moc neznámy príbeh, ktorý v USA zaberá. Nevadil by mi ani tak strnulý, samotný Lone Ranger a Johnny Depp, síce svojím spôsobom minimalistický a príjemný, ale len recyklujúci figúrku Jacka Sparrowa. Jediný rozdiel je v tom, že tam hulákal a hral piráta. Tu je za viac menej ticho a za indiána-vyvrhela. Nevadil by mi ani, síce vizuálne krásn e spracovaný, ale nudný príbeh. Čo mi vadí je, že to Verbinski natiahol na 143 minút ! Pri poslednej "akčnej"scéne som si zdriemol. 40%

Méďa Béďa (2010)

Je to naozaj len pre malé deti. Celý film je orientovaný na ich chápanie sveta, dobrého a zlého, na ich vnímanie humoru. Celý príbeh aj scenár je im prispôsobený. Absolútne zjednodušené vzorce, škoda takto potopiť legendárny animák, ktorý dokázal na menšej ploche seriálovej časti upútať tak detského ako aj dospelého diváka. 35%

Let (2012)

Zemeckis natočil hutný, atmosférou nabitý pútavý film, v ktorom vyrozpráva jeden silný príbeh. Scenár je tak zomknutý a orezaný len na potrebné skutočnosti, ktoré ale náležite fungujú, že čakáte do poslednej minúty na to ako to vlastne dopadne. A ešte vo Vás ostane ten pocit diváckej katarzie. Je tam. Skvelý Denzel Washington. Výborne. 80%