Ztraceni v moři (1999)

Na nedeľné doobedie to bolo celkom fajn, dokonca som si upravil vankúš v posteli aby som slepšie videl a sústredil sa :) Ale nie, celkom dobrý film, dobré obsadenie, ale prospela by kratšia stopáž o 10 až 20 minút. A este by bolo super keby tam nehrala Whoopi Goldberg. Ona je totiz velmi zla herecka.

Bezmocná (1995)

Myslím, že jedena z vydarenejších komédií tohto typu... Dávam 4* za Aliciu a urcitu nostalgiu :)

Černá hodina (2011)

Dosť úbohé béčko, slabý scenár s minimálnim režijným vedením (ak vôbec nejaké bolo)... Skrátka nuda, nuda a zlá nuda. Film akurát tak vhodný keď ste tak unavený, že sa vám nechce ani prepnúť na iný kanál...

Láska nic nestojí (2003)

Keď sa človek zobudí rozbitý po piatkovom večeri a toto mu dajú v sobotu doobeda, sú dve možnosti: 1. Buď ležíte v posteli a jedným okom pozeráte a zistíte, že niekto si musel dať námahu aby tento film natočil alebo 2. Je vám ešte horšie. Dve hviezdy za prípad číslo jedna u mňa.

Tomorrow, When the War Began (2010)

Ach jaj, taký film na večer ako podmaz, vôbec nebude vadiť keď si medzitým odskočíte do kuchyne niečo uvariť, potom sa vrátite a ste stále v obraze... Tradičné scháma, spracovanie by si zaslúžilo viac.

Vybíjená (2004)

Keď som film videl prvý krát, vravel som si, preboha, to naozaj ? Po druhom zhliadnutí som sa ale smial a celkom si film užil. Ben Stiller velmi fajn, dokáže si sám zo seba spraviť prču a to je dobré. Celkovo, pozitívne.

Žena v černém (2012)

Jeden hrozný, nudný a nezaujímavý film. Predvídateľné, že to je až má neuverenie. Hrôza. Veľmi zlý film. Jedna hviezda za peknú kameru.

Výkupné (1996)

Velké očakávania a potom nasledovalo sklamanie... miestami zdĺhavé, v niektorých momentoch som sa nemohol ani pozerať ako Gibson prehrával... Gary Sinise tradične dobrý. Na tri hviezdy, viac nie.