Machete (2010)

Čekal jsem více akce. Tohle je pro mě typický příklad filmu na který se po prvním shlédnutí dobrovolně asi nepodívám znovu, nebo se na něj podívám znovu až po opravdu dlouhé době.

Planeta opic (1968)

Kam se na tohle hrabe nová verze. Tohle je klasika, parádně natočená, což se bohužel o pokračováních moc říct nedá.

Babicovy dobroty (2008) (pořad) odpad!

Když nemáte jahody dejte tam kousky jablek, pak to zalijemě touhle omáčkou, no když nemáte omáčku tak to nezalívejte ničím. Nyní si dáme vařit vodu, no za 5 vteřin je voda uvařená protože používám hrnce klik klak :D takže jděte na pánvičky bla bla bla cz a kupujte, dostanete k tomu tyhlety pěkné poklice.

Robot-monstrum (1953)

Sci-fi ve kterém chce rasa tajemných goril s potápěčskou maskou na hlavě zničit zemi tak že k nám vyšlou jednoho z jejich elitních anihilátorů a ten 70% filmu chodí tam a zpátky po nějakým kopci :D

SpongeBob v kalhotách (1999) (seriál)

Místy je to někdy až tak moc dementní (no nebo spíše spongebob je někdy strašnej deb.l) že jsem se opravdu musel smát, no patrika raději ani nebudu rozebírat :D . Některé díly jsou opravdu k popukání, př: díl kde si spongebob myslí že pan Krabs je robot (awesome).

Drž hubu! (2003)

Drž hubu je příklad naprosto, awesome dokonalé komedie. I když to vidím třeba po 15té tak se stejně řežu smíchy. Tohle je tak geniálně šílená komedie, jo za tohle si Veber zaslouží obdiv. Vždyť já se kolikrát směju už jen když se směje Quentin. Ahoj, jmenuju se Quentin, jsem z Montargis. Znal jsem afričana z Martiniku, byl z Antil :D

EZO.TV (2009) (pořad) odpad!

Tato neuvěřitelná a velice důvěrihodná hovadina se bude nejspíše bohužel vysílat až do povstání kyborgů

Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

Aneb zprávy jak dědeček nalezl v lese 2metrový hřib