Žraloci útočí

(TV film)
  • USA Spring Break Shark Attack (více)

Mal to byť zábavný výlet plný pohody. Ten sa však zakrátko zmenil na peklo. Mladá študentka Danielle so svojimi priateľmi prichádza na prekrásne pláže Floridy. Zabúda však na varovanie svojho brata, ktorý jej odporučil nevchádzať do zradných koralových vôd oceána, kde by sa mohli zdržiavať žraloky. Na nočnom výlete ľoďou sa Danielle s priateľmi ocitajú smrteľnej hrozbe útočiacich žralokov... (oficiální text distributora)

Cortesz odpad!

Žraloci zde byli jako kdyby navíc, do počtu, aby zaplnili hluchá místa nebo co, zbytek stál taky za nic, prostě nechápu proč tento naprostý nesmysl vznikl, chtěl jsem dát aspoň jednu hvězdu za ty holky co se zde vyskytovali, ale za to jak se chovali v některých situacích? Zato tady házím odpad. Už nikdy více. ()

djsaly

Hneď prvý záber ma dostal, veď komu sa nepáči pohľad na krásne a opálené telá len v bikinách? Ako ale film plynul a nič iné ako zábava mladých ľudí počas leta na pláži Floridy nebola vidieť až na tie umelé plutvy žraločie a sem tam pohodená atrapa ľudského pozostatku, vedca (siláka), ktorý vyťahuje torzá metrových a niekoľko sto kilových korytnačiek ako polystyrén na plabubu či červené farebné škvrny na hladine oceánu tak to bola nuda bez štipky napätia a záberov priamo útočiacích čelustí žralokov. Ako by som mohol zabudnúť na podpríbeh milostného trojuholníka typu: "ja milujem ju a ona miluje iného" Moje hodnotenie filmu je 1* a + za tie baby ()

darkrobyk

Danielle se tváří jako nevinná studentka, co na tajňačku zdrhla na Floridu, páč otec by ji za kamarádkami nepustil. Tedy jemu šlo o kamarády, jelikož dobře věděl, co by ji čekalo. Danielle se kupodivu začne chovat jako šlapka, co balancuje mezi Shanem a J.T., který je mimochodem ukázkový hajzl. A to je bohužel nataženo na dvě třetiny filmu, kdy nejnapínavější scéna je s práškem na spaní. Pak konečně dojde na žraloky, kteří nejsou naštěstí pixeloví, ale divák si jich kromě ploutví a míhajících se hřbetů moc neužije. Alespoň že si lze užít pár rudých fontán. Jinak Danielle umí napoprvé řídit loď, zvládne hravě i práci pod vodou. Co však neumí - vytáhnout harpunu s těla. Se divím, že mu neurvala půlku trupu... Škoda, že žvanění a radovánky nenahradily alespoň podmořské záběry. ()

BadoXXII odpad!

Alebo aj - žraloky súložia. Každý rok musí vzniknúť pár lacných žraločích teen hororov, kde pobehujú dobre stavané ženy a muži a súlož im často prekazia žraloky. Pravdaže s hororom to má spoločné asi toľko, že to je horor pozerať. Žraloky už boli takmer všade a strpčovali život ľuďom na každej svetovej pláži. Čo ešte tvorcovia vymyslia? Už tu boli grgajúce žraloky, žraloky už boli aj v Benátkach, boli už aj žraloky čo vedeli cúvať, chytit do papule lietadlo vo vzduchu, už tu jednoducho bolo takmer všetko. Toľko bizarností, že sa čudujem, že ešte neboli aj u nás. Kedy prídu na Zemplínsku šíravu? ()

ledzepfan

Od odpadu ho zachránilo jenom to že jsem byl schopný to dokoukat do konce--je úžasné s jakou demencí tvůrci vytvořili skupinu žraločích ploutví nad hladinou,to je fakt odvaha něco takového předložit divákovi jako hotové dílo--kdyby byli žraloci opravdu tak pomalí a líní vymřeli by už v pravěku--trochu mi to pripomnělo podobně debilní film modrý démon,ten ale narozdíl od ž.ú.má v sobě jasné prvky sebeparodie-prostě filmová šlichta ()