• Krátkometrážní

Austin a Ally (2011) (seriál)

Nebylo to na Disney seriál tak špatné, i písničky byly docela chytlavé. Byla jsem naopak docela překvapená. Uvidím co přinesou další díly.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Nejlepší seriál, který jsem kdy viděla. 5* je v tomto případě málo.

Facebook vs. realita (2010) (amatérský film)

Video je v podstatě pravdivé a vtipné. Nechápu jen, proč je to zde na csfd.....

Farma Rak (2011) (seriál) odpad!

Toto je snad nejtrapnější seriál na Disney Channelu, hlavní představitelka je mi velmi nesympatická.

Jsem v kapele (2009) (seriál)

Tento seriál je tak blbej, až je dobrej, hlavně Ash, ten tomu dává říz. Musím se přiznat že mě to docela baví.

Mladá modrá krev - Série 2 (2022) (série)

Pokračování nezklamalo. Druhá série nabídla opravdové drama ❤️První série byla jen taková předehra.. Především Edvinův herecký výkon byl famózní. Těším se na pokračování ❤️Zasloužených 5*

Na vlásku šťastně až navěky (2012)

Moc krásné pokračování, krásné pohádky, sice krátké, ale moc povedené. Smála jsem se od začátku až do konce. Maximus a Pascal v hlavní roli, co víc si přát... :)

One Direction: A Year in the Making (2011) (TV film)

Vsadím se, že všichni co dali odpad, ten dokument ani neviděli. Mě osobně se velmi líbil! Bylo v něm vše co mělo.

Partička (2011) (pořad)

Partičku jsem viděla 2x živě a musím říct, že byla naprosto dokonalá. Škoda jen, že v TV jsou hry prostřihané, tak občas nedávají smysl, proto doporučuji pustit si na Prima Play UnCuty (celé verze her). Pravda některé hry jsou slabší, ale co čekat od improvizace, že? Partička je jediný český pořad, na který se dá dívat. Ondřej Sokol je naprosto perfektní.

Partička (2009) (pořad)

Česká Partička se mi líbí o hodně víc, ovšem i u Slovenské verze se člověk zasměje. Lukáš Latinák je perfektní :).