Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Horor
  • Krátkometrážní

plakát

Vtip za stovku! (2012) (TV pořad)

Dříve mě tento pořad absolutně nenadchnul, neboť hodně vtipů tam vlastně ani nebyly vtipy, rovněž mi byl nesympatický celkový průvod tímto pořadem. Během pandemie jsem byl ale nucen zhlédnout mnoho videí na internetu, a pustil jsem si do pozadí i tento pořad. Nakonec jsem usoudil, že zase tak špatný pořad to není, a i když se tam vyskytuje mnoho vtipů, které moc vtipné nejsou, na druhou stranu se tam ale objevuje i mnoho vtipů, které mě hodně pobavily a zamiloval jsem si je a vyprávím je dál. Rovněž i díly s hosty, kteří mi obecně přijdou sympatičtí poté celkově vyzdvihnou i samotnou kvalitu. Sice bych výherní vtipy nechal na hlasování diváků, ale to už je věc jejich. 2* si to alepsoň zaslouží, a to i přesto, že barrandov má většinou samé s**čky.

Nenávist (2020)

Nevím, kolik remaků a verzí tohoto filmů musí být ještě natočeno, abych začal tento film už nemít rád. Ano, každá verze má něco do sebe, stejně jako tahle. Některé scény nebo spíše záběry byly vcelku povedené a přesvědčivé (od krvavých scén s mrtvolami a podobně...). Dějově to byl poměrně menší neuspořádaný chaos a jakákoliv scéna byla tak amatérsky vymyšlená, že byla již samotným záběrem a dějem naprosto předvídatelná. Vlastně jsem uhodl všechny scény, které měly následovat, aniž by se ještě staly. Mluvím hlavně o lekacích scénách, které byly předvídatelné snad všechny a stejně tak děj: ...„aha, určitě zhasnou světla, aha určitě se otočí a bude (...)“, no zkrátka to bylo vše tak předvídatelné, že jsem to vlastně nemusel ani vidět, aniž bych každou scénu neodhlalil mnohem dříve. A víceméně to již díky na základě samotného základního filmu, podle kterého byl tento remake byl natočen, stejně skončí zcela stejně - jak jinak, dobře pro tu horší stranu. Vlastně už by bylo fajn, kdyby tento film už nikdo nenatáčel ani jako remake, ani jako pokračování či dějově se odehrávající před samotnou nenávistí! Vždycky to totiž skončí stejně a je jedno, jaké nesmysly navíc si tam někdo vymyslí!

plakát

Medvědí princ (2015) (TV film)

Trochu jsem nepobral toho carodeje, ktery se sam nemohl dostat z te site? Treba kouzly ? Jinak pohadka neurazi, nenadchne. Velmi primitivni dej a napad, nic extra dej.

plakát

Láska v Indii (2016) (TV film)

Celkem prijemny film, nijak zvlastni a odlisny od klasickych romantickych filmu. Zkratka stejna zapletka, dejove nic extra zvlastniho. Libi se mi ovsem tamejsi exotika, kultura, jen dej by mohl byt rozvitejsi, dobrodruznejsi.

plakát

SuperStar 2018 (2018) (TV pořad)

Dvě hvězdy (30 %) za super zpěvačku Terezu Maškovou, jinak oničem!

Zmenšování (2017)

Film se super napadem, ktery ale nebyl natocen vubec zajimave. Nemelo to spad, nemelo to zapletku, dej, nemelo to potrebne prvky, ktere by vas zapojili do deje. Par dobrych momentu tam bylo, jinak nuda. Dvakrat jsem u toho usnul. Namet a napad dobry, ale nepodarilo se ten napad rozvinout lepe. Jinak se zmenovanim to ma spolecneho mozna tak prvnich 30 minut, a pak scena s velkou lahvi. Jinak je film smerovan uplne jinym smerem a vlastne onicem.

plakát

Co nového Scooby-Doo? (2002) (TV seriál)

Kouzlo s touto novou verzí nějak výrazně opadlo. Nelíbí se mi grafické zpracování, děj a celkový nápad. Animace rovněž nestojí za nic a starší verze byla mnohem lepší.

Hrátky s čertem (1956)

Pohádka je to vcelku pěkná, ovšem mě se moc nelíbí ten styl no...

plakát

Comedy Club (2016) (TV pořad)

Na stojaka bylo mnohem lepsi

Ovládací panel
1 bod